Дерев'яні вікна з квартиркою

Сьогодні немає проблем із замовленням вікон. Адже на ринку представлений їх широкий асортимент: різні матеріали, різні конструкції, варіанти оформлення, забарвлення та елементи декору. Питання можуть виникнути тільки з приводу того, які віконні конструкції обрати.

Одним із видів вікон є конструкції з квартиркою. Це дуже зручно, адже ви матимете можливість провітрювати приміщення без відкривання віконної стулки повністю. Такі вікна використовують для оформлення віконних отворів в дачних, заміських будинках та в квартирах.

Особливості дерев’яних вікон з квартиркою

Квартирка використовувалася у віконних конструкціях ще в будинках радянських часів. Проте сьогодні вона знову набуває популярності. Квартирку розташовують у верхній частині вікна і займає вона третю частину стулки. Її укомплектовують спеціальною фурнітурою, завдяки цьому вона може відкриватися, відкидатися або відкриватися і відкидатися.

Використання дерев’яних вікон з квартиркою мають ряд переваг. Найголовніша це те, що приміщення можна провітрювати і залишати її відкритою протягом тривалого часу. Оскільки розмірів вона не великих, ви не будете хвилюватися що до помешкання хтось потрапить. Окрім того, вона дозволяє потрапляти свіжому повітрі всередину, але буде унеможливлювати переохолодження приміщення. Це пов’язано з тим, що розташована вона зверху і навіть в морозяну погоду, холодні потоки повітря не будуть вам відчутними.

Дерев’яне вікно з квартиркою є дуже зручним. Оскільки, щоб відкрити вікно на провітрювання вам не доведеться переставляти вазони з квітами та предмети декору з підвіконника. Також такий варіант конструкції буде відмінним для приватних будинків та квартир в яких проживають діти або домашні улюбленці. Її розташування не дозволить дитині до неї дотягнутися, а тварині вибратися з дому.

Проте така конструкція має і свої недоліки. До них можна віднести вартість вікна – додаткова фурнітура та рама стане причиною збільшення ціни. Окрім того додаткова конструкції зменшить кількість денного світла, яке може потрапити до оселі.

Квартирку під час оформлення вікна не виділяють. Її виготовляють з тої же породи деревини, в тому же забарвлені, що і всю конструкцію. Дуже ефектно вона буде виглядати коли на склопакети будуть використані декоративні елементи, зокрема фьюзинг. Він надасть дуже незвичного і красивого дизайну вікну. Також варто подумати над аксесуарами, наприклад москітна сітка. Завдяки цьому буде зручно провітрювати приміщення коли надокучливі комахи не потраплятимуть до кімнати.

Замовити дерев’яні вікна з квартиркою

Компанія «Перфект» виготовляє дерев’яні вікна по індивідуальним параметрам з врахуванням особливостей віконного отвору та побажань господарів. Завітавши в наш салон ви матиме можливість наочно оглянути зразки віконної продукції, яка представлена у формі макетів вікон. Зразки виготовлені з різних матеріалів, порід деревини, з використанням різних типів склопакетів, варіантів оформлення, забарвлення та декору. Наші менеджери нададуть вам корисну та важливу інформацію щодо віконних конструкцій, їх варіантів та будови, а також нададуть поради, що допоможуть вам обрати відмінний варіант саме для вашого помешкання. Наша продукція відповідає європейським стандартам та нормам, відповідно обравши наші вікна ви отримаєте якісні, міцні, надійні та довговічні конструкції.

Інші види вікон: