0 800 500 593
(безкоштовно по Україні)

Пн–Пт 09:00–18:00


Оф.партнер
 • /
 • /
 • /
 • Ролетні решітки

Ролетні решітки

За допомогою рухомих ролетних решіток вирішують одразу кілька проблем: захищають приміщення від несанкціонованого проникнення, вітрини та вітражі - від злому та пошкоджень. При цьому вони не приховують вишуканого зовнішнього вигляду світлопроникної конструкції. Такими решітками «оздоблюють» торгові центри і магазини, вибудовані та оформлені в будь-якому архітектурному стилі.

Використання ролетних решіток з маркуванням «Алютех» дозволяє власникам торгівельних площадок залишати презентований товар на вітринах цілодобово.

Завдяки протизламним характеристикам, які підтверджені відповідними сертифікатами, ролетні ґрати використовують і в охоронних цілях. Ними облаштовують вікна банків і офісних приміщень, ресторанів і кафе.

Для виготовлення одно- та двостінних (підвищеної міцності) ролетних решіток використовують алюмінієві екструдовані профілі шириною від 30 до 84 мм і товщиною від 13,5 до 19 мм. З профілів монтують своєрідні грати з прямокутними вікнами. 

Найважливіші переваги ролетних решіток

 • Універсальність. Ролетні решітки можна встановлювати на отворах різних розмірів. З максимальною шириною в 7 м і площею в 21 м2. Для створення великогабаритних решіток використовують посилюючий профіль. Завдяки цьому підвищується міцність і покращується стабільність конструкції.
 • Стильова єдність. Якщо ролети монтують на отворах різного розміру, використовують двоякі види решіток (для отворів шириною до 4,5 м - серію AEG56, до 7 метрів – лінію AEG84). Це дає можливість оформляти будівлю з отворами різного розміру однаковими за стилем конструкціями.
 • Міцність. Пропоновані «Алютех» ролетні ґрати за протизламними характеристиками відносяться до класів Р3 і Р4 (відповідно до держстандартів Р 52502-2005 та Р 52503-2005).
 • Можливість цілодобової реклами товарів. Оскільки ролетні решітки не закривають вітрин, прохожі мають можливість бачити пропоновані товари і після закриття торгової точки. А це – супутня безкоштовна реклама і, як наслідок, додаткові продажі.
 • Вільний рух решітки. Ролети легко піднімаються і опускаються. В непередбачуваних критичних ситуаціях це дуже важливо, бо дозволяє рятувати людей та майно (на противагу стаціонарним металевим гратам, для зняття яких потрібне спеціальне обладнання).
 • Захист від підйому. Для блокування решітки в закритому положенні використовується спеціальний фіксуючий профіль, який з'єднує полотно з валом.
 • Широка колірна палітра. Сьогоднішня пропозиція «Алютех» включає ґрати, забарвлені в 19 відтінків. Це дозволяє підібрати такий тон, який гармоніюватиме з фасадом та декоруватиме інтер’єр та й усю будівлю.

Алюмінієві ролетні решітки та сталеві конструкції: що краще?

Ролетні решітки!

Вони:

 • легкі за вагою;
 • не іржавіють, не бояться дощу, снігу, УФ випромінювання;
 • при підніманні-опусканні практично не шумлять.

Складові ролетних решіток серїі AEG56

Для виготовлення ролетних решіток «Алютех» пропонує широку палітру елементів та комплектуючих деталей. В переліку – різні види профілів (ґратчасті та підсилюючі, фіксуючі та кінцеві), бічні кришки, напрямні шини, рухомі каретки, захисні короби. 

Ролетними ґратами лінії AEG56 облаштовують невеликі за розмірами отвори. Максимальні параметри виробу залежать від виду використовуваного профілю. Стандартні модифікації підходять для виготовлення решіток з максимальною шириною в 3 метри та площею, яка не перевищує 7,5 м2. Застосування підсилюючих профілів дає можливість збільшувати ширину ролетних решіток до 4,5 м, а площу – до 13,5 м2.

Монтаж із використанням надвірних коробів

Завдяки різним надвірним коробам, решітки встановлюються багатьма способами. Використовують:

 • Накладний монтаж зовнішній/внутрішній
 • Вбудований монтаж надвірний/коробом усередину
 • Комбінований монтаж коробом надвір/всередину коробом.

В залежності від особливостей конкретної ролетної конструкції та отвору, решітки можуть монтуватися й іншими способами.

Мал. Зовнішній накладний монтаж

Мал. Внутрішній накладний монтаж

Мал. Зовнішній вмонтований монтаж

Мал. Вмонтований монтаж коробом всередину

Мал. Комбінований монтаж коробом назовні

Мал. Комбінований монтаж коробом всередину

Установка решітки з вбудованим коробом (лінія SB-I)

Головна риса цієї ролетної системи - прихований захисний короб, який вбудовують у фасад будівлі. Монтується він кількома способами, в залежності від особливостей ніші, зробленої в перемичці над отвором.

Наразі виділяють такі способи монтажу решіток із вбудованими коробами:

 • Монтаж із частковим перекриванням отвору
 • Установка прямо над прорізом
 • Вбудовування в самий отвір.

Мал. Монтаж з частковим перекриттям проєму

Мал. Монтаж над проємом

Мал. Монтаж в проємі

Профілі для ролетних решіток 

Для виробництва ролетних ґрат розроблено цілий ряд профілів: ґратчасті, одностінні та підсилюючі – двостінні. Це дозволяє підбирати потрібні деталі у залежності від параметрів прорізу, побажань та бюджету замовника.

Використовуючи класичну модель профілів лінії AEG56 з досить великими вікнами, забезпечують максимальне світлопроникнення та легкий доступ повітря в приміщення. Дрібна та часта перфорація (профілі серії AEG56/P) не заважає доступу повітря і світла, та є надійним захистом від потрапляння сторонніх предметів.

Доповнюючи ґратчасті профілі модельного ряду AEG56 або AEG56/Р двостінними фіксуючими деталями AEG30/S, зміцнюють решітку і покращують загальні характеристики полотна. Це дозволяє монтувати ролетні ґрати на ширші та більші за площею отвори. 

За допомогою фіксуючих профілів ряду AEG56F сполучають полотно з валом і блокують решітку в закритому положенні. Така фіксація – постійний захист від підйому решітки і несанкціонованого проникнення в приміщення.

Монтуючи одностінні профілі лінії AER56 в нижньому сегменті ролетного полотна, зміцнюють конструкцію та захищають простір між склом та гратами від сміття, яке може потрапити з вулиці.

Мал. AEG56 - Профіль решітки

Мал. AEG56/P - Профіль решітки

Мал. AER56 - Профіль з однією стінкою

Мал. AEG30/S - Підсилювальний профіль

Мал. AEG56F - Фіксуючий профіль

Варіанти комбінації профілів решіток

Кінцеві профілі

Пропоновані виробниками кінцеві профілі дозволяють замовникам підбирати решітки у відповідності до бюджету (економічний варіант - серія ES7) та бажаних особливостей запирання. Віддавши перевагу тому чи іншому виду ригельних профілів, встановлюють ригельні замки RL серій ESR60 та ESR60R з зовнішнього або внутрішнього боку ролетної системи. Варіант монтажу визначає замовник.

Мал. ESR60(I)

Мал. ESR60R(I)

Мал. ES7(I)

Мал. Вставка IS9

Напрямні шини

Для оснащення ролетних решіток модельного ряду AEG56 ГК «Алютех» пропонує кілька різновидів напрямних шин. В переліку: 

 • Шаблонні шини (моделі GR70x26, GRM65x26 та GRM66x27E/IE/BE, GR75x27E/IE/BE). Використовують їх при виготовленні стандартизованих уніфікованих решітних блоків, до яких не пред’являються якісь особливі вимоги. 
 • Посилені шини. Вони відносяться до серії GR75x27/S, пізнавані за товстими стінками, використовуються для виготовлення ролетних блоків з підвищеними протизламними характеристиками.

Мал. GR70x26

Мал. GRM65x26

Мал. GRM66x27E (IE,BE)

Мал. GR75x27E (IE, BE)

Мал. Шина GR75x27/S

Захисні короби

ГК «Алютех» виготовляє і поставляє на ринок захисні короби різних геометричних форм. Можна вибрати круглі, напівкруглі та прямокутні моделі зі зрізаними кутами в 20 та 45°.

Алюмінієві роллформінгові короби

Мал. Захисні короба 45o серії SB45

Мал. Захисні короба 20o серії SB20

Мал. Круглий захисний короб серії SB-R

Мал. Напівкруглий захисний короб серії SB-QR

Алюмінієві екструдовані короби

Мал. Круглі захисні короба серії SB-P/RE

Мал. Напівкруглі захисні короба серії SB-P/QRE

Бічні кришки та каретки

Кришки бічні

В списку пропозицій від «Алютех» - численні модифікації бічних кришок різних форматів та розмірів (вони відповідають конфігурації існуючих коробів). Серед них – круглі та напівкруглі, з кутами у 20 та 45°. Таке розмаїття дозволяє встановлювати ролетні ґрати на світлопропускних блоках різних розмірів та форматів.

Мал. Бічні кришки 45о

Мал. Бічні кришки 45о

Мал. Стальні бічні кришки

Мал. Бічні кришки 20о

Мал. Круглі бічні кришки

Мал. Напівкруглі бічні кришки

Рухливі каретки лінії RC

Встановлюють їх у бічні кришки для того, щоб полотна ролетних решіток плавно вводилися у напрямні шини.

Мал. Каретки RC205, RC250/S

Мал. Каретки RC250, RC300

Октогональні вали

Для виготовлення октогональних валів використовують високоякісну гальванізовану сталь. У валах зроблені спеціальні отвори, призначені для фіксації тягових пружин.

Мал. RT60x0.6

Мал. RT60x0.8

Мал. RT70x1.2

Мал. RT102x2.5

Системи управління 

Решітки комплектуються різноманітними приводами та аксесуарами, які полегшують управління ролетним полотном. На вибір покупцям пропонують як найпростіші ручні приводи, так і високотехнологічні електричні системи. Електроприводи коштують дорожче, але вони спрощують управління решітками до одного-кількох натискань на кнопку пульта керування.

Ручне управління:

Мал. Воротковий привід (до 35 кг)

Мал. Вороток H150

Мал. Кордовий привід для внутрішнього монтажу (до 80 кг)

Мал. Кордовий привід для зовнішнього монтажу (до 80 кг)

Автоматичне управління

Покупець може вибрати:

 • Електроприводи у різних варіантах виконання. В якості додаткових опцій пропонується вбудоване радіоуправління, блок виявлення перепон, система керування ролетною системою при відключеному енергопостачанні – аварійний підйом здійснюється вручну. 
 • Елементи управління. Можна вибрати як бюджетні вимикачі, так і високоінтелектуальні системи, оснащені таймерами, датчиками світла і тепла, дощу і вітру.

Більш детальну інформацію щодо пропонованих електроприводів та автоматичних систем управління ви знайдете на сторінці «Автоматика для ролетів».

Якщо вас цікавить інформація стосовно розмаїття пропонованих профілів, деталей чи проводів для ролетних решіток, загляньте в розроблений спеціалістами «Алютех» технічний каталог «Ролетні системи». 

Елементи ролетних решіток серійного ряду AEG84

Якщо ви плануєте облаштувати світлопропускну конструкцію ролетними решітками, варто звернути увагу не тільки на профілі різних конфігурацій (ґратчасті та підсилюючі, фіксуючі та кінцеві). В «Алютех» повноцінні набори комплектують напрямними шинами і захисними коробами, бічними кришками і рухливими каретками, консолями та іншими деталями.

Лінію ролетних решіток AEG84 використовують у тих випадках, коли потрібно заповнити великі отвори. Гранична ширина готового виробу, виготовленого зі стандартних профілів, може досягати 5,5 м, площа - до 16,5м2. Використання підсилюючих профілів дозволяє збільшити ширину решітки до 7 метрів, а площу – до 21  м2.

Варіанти монтажу 

Для установки ролетних решіток модельного ряду AEG84 використовують консолі або спеціальні захисні короби.

Встановивши ролетний рухомий блок на консолях або з бічними кришками з каретками, забезпечують плавне піднімання-опускання полотна, зменшуючи при цьому згинальні навантаження на елементи підвісу. Ця деталь є дуже важливою, бо дозволяє істотно збільшити термін служби рухомої решітки. Тим не менше консольний варіант монтажу підходить не всім – використовують його лише для установки систем у приміщеннях.

Мал. Монтаж з захисним коробом

Мал. Монтаж на консолях без коробу

Використання зовнішніх коробів дозволяє монтувати ролетні ґрати такими способами:

 • накладний зовнішній-внутрішній;
 • вбудований зовнішній або коробом всередину
 • комбінований коробом усередину або надвір.

Мал. Зовнішній накладний монтаж

Мал. Внутрішній накладний монтаж

Мал. Зовнішній вмонтований монтаж

Мал. Вмонтований монтаж коробом всередину

Мал. Комбінований монтаж коробом назовні

Мал. Комбінований монтаж коробом всередину

Оригінальні конструкції та унікальної форми прорізи дозволяють установлювати решітки й іншими способами.

Профілі для ролетних блоків

Пропоновані виробниками профілі різняться конфігурацією та міцністю. Комбінуючи ґратчасті профілі з одно- або підсиленими двостінними, виготовляють різноманітні за конфігурацією, розмірами та дизайном решітки. Вид профілів визначає замовник. У відповідності до розмірів отвору, виділеного бюджету та власних уявлень про оптимальну ролетну конструкцію.  

Поєднання ґратчастого профілю серії AEG84 з двостінними фіксуючими деталями лінії AEG45/S дозволяє отримати надміцну конструкцію. Оскільки полотно є стабільним і зберігає свою початкову форму, такі ролети монтують і на більші за площею та шириною світлопропускні блоки.

Використовуючи фіксуючі профілі лінії AEG84F з’єднують полотно з валом і надають конструкції протизламних ознак: в закритому положенні решітка блокується і підняти її неможливо.  

Віддаючи перевагу одностінним профілям з позначкою AER84 (для формування нижнього сегменту решіток) підвищують стійкість готових блоків та перешкоджають попаданню сміття за ґрати.

Мал. AEG84

Мал. AER84

Мал. EAG45/S

Мал. EAG84F

Мал. 1

Мал. 3+1

Мал. 3+1

Мал. 1+1

Кінцеві профілі

Для рухомих решіток серійного ряду AEG84 розробники «Алютех» сконструювали лише одну конфігурацію кінцевих профілів. Мова йде про ESU88(I).

Мал. ESU88 (I)

Мал. IS9

Напрямні шини

На відміну від кінцевих профілів, де пропонується всього одна модифікація виробу, напрямні шини мають аж 4 різновиди-типорозміри: GR90x33 (I), GR70x34E (IE/BE) і GR90x34E (IE/BE), а також GR100x35IE.

Шини типорозміру GR70x34E (IE/BE) поставляються на ринок у двох варіантах виконання: з закатаними вставками та з закатаними вставками-щітками. Модифікації GR90х34E (IE/BE) та GR100x35IE оснащені подвійними пазами. Перші використовують для вставок, інші призначені для вставок-щіток. Прагнучи зекономити на комплектації, ролетні ґрати оснащують шинами серійного ряду GR90x33 (I), які поставляються на ринок із закатаними вставками.

Вказаними видами напрямних шин та бічними кришками різних форматів (SF250a і SF300a, SF360 і SF360/C, а також SF405/C) доповнюють профілі серій AEG84, AER84 та AEG45/S.

Мал. GR90x33 (I)

Мал. RG70x34E (I)

Мал. GR90x34E (BE)

Мал. GR100x35IE

Захисні короби 

Ролетні решітки «Алютех» модельного ряду AEG84 комплектуються роллформінговими коробами різних розмірів (від 25 до 40,5 см) із одним зрізаним до 45° кутом.

Мал. Захисний короб 45о серії SB45

Мал. Захисний короб 45о серії SB45

Бічні кришки, каретки і консулі

Завдяки пересувним кареткам, які встановлюють у бокові кришки форматів SF250а та SF300а, ролетне ґратчасте полотно плавно переміщується по напрямним шинам. Використання кареток дозволяє монтувати ролети вагою, що не перевищує 120 кг.

Металічні бокові кришки ряду SF360/S актуальні в тому випадку, якщо решітка монтується з захисним блоком ряду SB45/360. Консолі BRC – для установки ролетних блоків без запобіжних коробів.

Говорячи про вищезгадані комплектуючі, відмічають їх головну конструктивну особливість: при установці валу обов’язково використовуються і пересувні опорні каретки. Завдяки чотирьом підшипниковим роликам, каретки плавно переміщаються по напрямним шинам і до мінімуму зводять згинальні навантаження на деталі підвісу. Це дозволяє притишити хід полотна та подовжити термін безперебійної роботи ролетного блоку. Гранична маса ролетних полотен - 200 кг.

Мал. Бічні кришки 45о алюмінієві

Мал. Рухомі каретки серії RC, RC250/RC300

Мал. Стальні бічні кришки SF360

Мал. Стальні бічні кришки SF360/S

Мал. Консоль BRC

Октогональні вали

Для виробництва октогональних валів беруть високоякісну гальванізовану сталь. У валах типорозмірів 70 та 102 мм зроблені перфораційні отвори, призначені для монтування в них спеціальних тягових пружин.

Мал. RT70x1.2

Мал. RT102x2.5

Мал. RT108x3.6

Системи управління

Решітки комплектуються різноманітними приводами та аксесуарами, які полегшують управління ролетним полотном. На вибір покупцям пропонують як найпростіші ручні приводи, так і високотехнологічні електричні системи. Електроприводи коштують дорожче, але вони спрощують управління решітками до одного-кількох натискань на кнопку пульта керування.

Ручне управління:

Мал. Воротковий привід (до 35 кг)

Мал. Вороток H150

Мал. Кордовий привід для внутрішнього монтажу (до 80 кг)

Мал. Кордовий привід для зовнішнього монтажу (до 80 кг)

Автоматичне управління

Покупець може вибрати:

 • Електроприводи у різних варіантах виконання. В якості додаткових опцій пропонується вбудоване радіоуправління, блок виявлення перепон, система керування ролетною системою при відключеному енергопостачанні – аварійний підйом здійснюється вручну. 

 • Елементи управління. Можна вибрати як бюджетні вимикачі, так і високоінтелектуальні системи, оснащені таймерами, датчиками світла і тепла, дощу і вітру.

Більш детальну інформацію щодо пропонованих електроприводів та автоматичних систем управління ви знайдете на сторінці «Автоматика для ролетів».

Якщо вас цікавить інформація стосовно розмаїття пропонованих профілів, деталей чи проводів для ролетних решіток, загляньте в розроблений спеціалістами «Алютех» технічний каталог «Ролетні системи». 

Колірна гама

Сьогодні компанія «Алютех» пропонує численні види профілів і комплектуючих деталей. Вони можуть бути забарвлені в широку палітру кольорів. Це дозволяє виготовляти такі варіанти ролетних решіток, які гармоніюватимуть з фасадами або стануть яскравими вкрапленнями на їхньому фоні. Для створення потрібного півтону використовується спеціальна програма. Завдяки їй, підбирають пару до будь-якого відтінку. 

Всі деталі, що використовуються при створенні ролетних решіток (напрямні шини, кінцеві профілі, бічні кришки) можуть бути пофарбовані у вибраний вами колір.

Фильтр
Найдено 5 
Подтвердите
Для того, что бы добавить товар в список желаний, Вам нужно