Трикамерні вікна

Встановлюючи нові металпластикові конструкції ми маємо на меті отримати високі показники теплозбереження та звукоізоляції. Окрім того вікно має бути міцним, надійним та мати привабливий зовнішній вигляд. Все це залежить від вибраного профілю, склопакету та фурнітури.

Сьогодні на ринку представлений широкий асортимент віконної продукції. Профілі з різною кількістю камер, склопакети з різною кількістю шарів скла та фурнітурою різних виробників. Вибір всіх цих комплектуючих залежить від приміщення, в якому вони будуть встановлюватися та їх призначення.

Компанія «Перфект» пропонує своїм клієнтам трьохкамерні профільні системи для віконних конструкцій. Адже не завжди пріоритетними характеристиками вікон є високі показники звукоізоляція та теплоізоляція.

трикамерні вікна

Вікна металопластикові

Особливості трьохкамерного вікна

Трьохкамерні вікна – це економний варіант віконних конструкцій. Профілі, які пропонуються компанією «Перфект» виготовляються на німецьких підприємствах. Особливістю їх є 70 мм монтажна ширина, яка використовується і для багатокамерних профілів. Завдяки ширині рами конструкції будуть міцними, стійкими та володітимуть відмінними технічними показниками, зокрема тепло- і звукоізоляція.

Найчастіше такий профіль використовують для вікон призначених для офісних приміщень та торгових залів. Пластик, який використовується для виготовлення профілю є екологічночистим, адже для нього використовується технологія «Greenline».

Для забарвлення вікна доступний широкий спектр забарвлень: як однотонні кольори згідно шкали RAL, так і такі, що імітують фактуру та забарвлення відомих порід деревини. Для трикамерного вікна можливе використання однокамерного (два скла) так і двохкамерного (три скла) склопакету. Максимальна ширина склопакету становить 42 мм.

Використання для трикамерного профілю німецької фурнітури забезпечує безпроблемне функціонування вікна протягом багатьох років. Для конструкції доступний широкий вибір декору – шпроси, фреза, жалюзі.

Трикамерні вікна

Замовити трьохкамерне вікно

Якщо ви бажаєте купити трикамерне вікно, то пропонуємо зателефонувати на номер телефону, що відображається на нашому сайті і здійснити замовлення. Щоб мати можливість наочно оцінити нашу продукції до вас може приїхати спеціальний автомобіль (Мобільний офіс), який укомплектований віконними конструкціями з використанням різних типів профілів та склопакетів. Також ви можете завітати в наші салони «Перфект», де наші менеджери допоможуть з вибором вікна або двері. Адже для нас важливо, щоб ви отримували комфорт та задоволення від користування нашими вікнами протягом багатьох років!

Інші види вікон: