Потрійний склопакет

Сьогодні на ринку металопластикових конструкцій існує великий вибір профілів та склопакетів. В залежності від кліматичних умов та шумності регіону ви можете обрати багатокамерні вікна та потрійний склопакет.

Потрійний склопакет – це конструкція, яка складається з трьох листів скла та двох камер (порожнин між ними). Завдяки ньому вікно володітиме високими показниками тепло і звукоізоляції, що дуже важливо, якщо ви проживаєте в шумному районі.

Для максимальних показників теплозбереження камери між склом заповнюються інертними газами (аргоном). Вони мають гірші показники теплопровідності ніж звичайне повітря, тому краще зберагіють тепло в приміщені. Окрім того використовують спеціальне металеве напилення з іонів срібла на поверхню скла, що забезпечує ще кращі показники теплоізоляції.

Найчастіше віконні конструкції з потрійним склопакетом використовують для житлових приміщень, проте вони будуть оптимальним варіантом і для офісних та промислових об’єктів. Завдяки конструкції склопакету вікна не будуть запотівати, навіть при дуже високих морозах.

Потрійний склопакет

Вікна металопластикові

Особливості потрійного склопакету

Обираючи потрійний склопакет для віконних конструкцій ви отримуєте і міцніші та надійніші вікна. Окрім того вони володітимуть додатковим захистом від проникнення «непроханих гостей» через віконний отвір.

Особливістю використання даного склопакету є високі показники звукоізоляції. Завдяки проміжкам між склом звуки і шум поглинається і ви відчуваєте домашній комфорт та затишок, навіть якщо ви живете в шумному мегаполісі.

Використання потрійного склопакету забезпечує і теплоізоляції. Завдяки трьом шарам скла, спеціальному металевому напиленні та використанню інертних газів ви отримуєте максимальні показники теплозбереженню. Для таких вікон можливий коефіцієнт тепло опору приблизно 0,5. Це актуально для тих будинків де є індивідуальне опалення, або встановлені лічильники на тепло при централізованому опалені.

Проте при виборі склопакету з трьома шарами скла слід пам’ятати, що це і збільшення загрузки на раму вікна. Тому їх не рекомендують використовувати для старих будинків, особливо з дерев’яними стінами. Окрім того, необхідно обрати і відповідний профіль, що володітиме міцністю та стійкістю.

Потрійний склопакет

Замовити потрійний склопакет для металопластикових вікон

Якщо ви вирішили замовити віконні конструкції з потрійним склопакетом, то рекомендуємо завітати в нашу мереже салонів «Перфект». Саме тут ви матимете можливість наочно оглянути зразки варіантів склопакетів та профілю. А наші менеджери нададуть вам вичерпну інформацію щодо віконних металопалстикових конструкцій, варіантів забарвлення, типів скла, профілів та склопакетів. Ми працюємо, щоб ви були задоволені нашою продукцією та нашим сервісом!

Інші види вікон: