Ламіновані вікна

Роблячи ремонт в своєму будинку чи в квартирі хочеться досягти гармонії всьому. Адже наша мета при оформленні стін, підлоги, стелі, а також меблів – це утворювати єдину цілісну «картину». Але не варто забувати і про дверні і віконні конструкції. Вони теж відіграють велику роль у дизайні інтер’єру приміщення та екстер’єру будівлі.

Сучасні технології дозволяють створити неперевершені віконні конструкції нестандартних розмірів, а також кольорів. Ламінування (нанесення кольору) вікон – це можливість створити неординарні конструкції, що стануть окрасою вашого помешкання.

Ламіновані вікна

Технологія ламінування

Для ламінування вікон використовується надзвичайно міцна спеціальні плівка. Вона може мати найрізноманітніше забарвлення – від звичайного кольору до забарвлення «під дерево». Плівка наноситься на профіль під час його підготовки для виготовлення вікон. Дана технологія є надійною та дозволяє перетворити профіль і плівку в єдине ціле – завдяки спеціальному методу спаювання та ґрунтування. Плівка є екологічно чиста та не виділяє шкідливих випарів нагріваючись під сонячними променями.

Ламінування забезпечує віконні конструкції стійкістю до погодних чинників, вологості, морозу та механічних пошкоджень. Дана плівка є міцною – не боїться подряпин та не відколюється при нанесені ударів. Окрім того, вона не вицвітає і не міняє свій колір під дією ультрафіолетових сонячних променів.

Доглядати за ламінованими вікнами дуже легко. Для них можливе як сухе так вологе чищення і використання спеціальних миючих засобів не потрібне. Протираючи скло спеціальними розчинами, ви можете не переживати за ламінований профіль – він є стійкий до хімічних впливів миючих засобів.

Ламіновані вікна

Найпопулярніші варіанти ламінування

В залежності від оформлення приміщень ви можете обрати відповідне забарвлення віконних конструкцій. Проте нанесення кольору можливо в декількох варіантах: лише зовні (з середини залишиться біле), лише зсередини (зовні залишиться біле), або з двох боків однаковим кольором, або різними. Вибір залежатиме лише від ваших вподобань та інтер’єрного рішення.

Ламінування може бути однотонного кольору, або відтворювати текстуру та забарвлення певної породи деревини. Останній варіант є поширеним через універсальність. Вікна «під дерево» гармонійно підійдуть для будь-якого інтер’єру приміщення та екстер’єру будівлі.

Найпопулярнішими кольорами ламінування вікон є: горіх, сосна, дуб, сірий, синій, зелений, темно-червоний, махаон тощо.

Ламіновані вікна

Замовити ламіновані вікна

Компанія «Перфект» пропонує своїм клієнтам широкий вибір віконних конструкції, які ми виготовляємо по індивідуальному замовленні з врахуванням розмірів віконних отворів та ваших побажань. Для віконних профілів ми використовуємо якісну плівку та надаємо колір, який ви обрали для віконних конструкцій. Процес надання забарвлення проходить з дотриманнях всіх технологічних норм на спеціальному німецькому обладнанні. Адже для нас важливо, щоб ви були задоволені якістю та довговічністю нашої продукції.

Інші види вікон: