Дерев'яні вікна для бані

Баня є відмінним місцем для відпочинку. Тут ми очищаємо і наводимо в порядок своє тіло,  а також думки. Після відвідин бані дуже хочеться розслабитися, попити ароматного трав’яного чаю та помилуватися краєвидом з вікна. Проте, щодо вікон то є суперечливі думки. Одні вважають, що встановлювати віконні конструкції в бані не варто, адже через них буде виходити гаряче повітря. Але, погодьтеся, що набагато приємніше перебувати в приміщені де є доступ до денного світла. Для цього просто потрібно обрати вікна з матеріал, які будуть витримувати вологість, високу температуру та володітимуть високими показниками теплозбереження.

Дерев'яні вікна для бані

Обираємо вікна для бані

Вікна для бані відіграють важливу роль в екстер’єрі будівлі. Адже віконні отвори стануть окрасою стін, а красиві конструкції – створять ефектний вигляд зовні. Тай перебування в бані стане приємнішим і комфортнішим, якщо в середину буде потрапляти денне світло. Окрім того, завдяки вікнам в приміщенні буде вентиляція, що позитивно позначиться на мікрокліматі бані.

Обираючи вікна для бані слід пам’ятати, що вони мають бути стійкими до перепадів температури та вологості і витримувати жару. Окрім того для бані важливим є теплозбереження. Тому віконні конструкції повинні володіти високими технічними характеристиками, зокрема показник теплоізоляція.

Для приміщень бані найкращим варіантом будуть дерев’яні вікна. Адже вони є екологічними та природними. Проте не всі породи деревини можна використовувати для приміщень з високими показниками вологості та температури. Найкраще для таких вікон використовувати дуб, липу та осику. Саме вони незважаючи на фактори бані зберігають первинний свій зовнішній вигляд.

Будівля бані, переважно, є дерев’яною, тому обираючи дерев’яні вікна ви отримуєте гармонійне доповнення екстер’єру та інтер’єру приміщення. Окрім того дерев’яні конструкції є екологічними та не виділяють шкідливих випарів, а навпаки – приємні аромати деревини.

Для високих показників теплозбереження обирають раму шириною від 93 мм. Окрім того, слід велику увагу приділити  склопакету. Оскільки різниця між температурами повітря в середині бані і ззовні буде дуже велика, то рекомендуємо використовувати двохкамерний склопакет. Таким чином не буде утворювати конденсат, а також вікно володітиме відмінними технічними характеристиками. Фурнітура і ручки повинні бути надійними та якісними. Ми рекомендуємо використовувати німецького виробництва Roto. Для фурнітури ви можете обрати різні додаткові опції, наприклад ступневий нахил. Завдяки ньому ви зможете налаштування провітрювання без переохолодження повітря.

Дерев'яні вікна для бані

Купити вікна для бані

Компанія «Перфект» пропонує широкий вибір віконних конструкцій для бані. Серед них вікна з різних порід деревини та з використанням різних типів склопакетів. Завітавши на салон «Перфект» ви матимете змогу наочно оглянути зразки нашої продукції та отримати консультацію щодо вікон від нашого менеджера. Обираючи наші вікна, ви отримуєте якісні, міцні та надійні конструкції, які відповідають всім нормам та стандартам, та будуть радувати вас протягом багатьох років користування.

Інші види вікон: