Тоновані металопластикові вікна

Тонування вікон набуло широкого поширення і має безліч застосувань: від підвищення естетичної привабливості інтер’єрів до захисту приміщень від ультрафіолету. Тоновані вікна облагороджують навіть найбідніші інтер’єри квартир і невеликі приватні будинки , а в бізнес-будівництві тонування успішно застосовується вже дуже давно.

Способи тонування вікон

Найпопулярнішим способом є покриття віконного скла тонувальною полімерною плівкою перед вставкою його в ПВХ-склопакет. Перевагою такого способу є додання склу будь-якого ступеня прозорості і колірного відтінку, а також деяких додаткових фізичних властивостей за бажанням замовника. Плівки мають ряд властивостей, які можуть поєднуватися між собою:

  • затемнююча плівка знижує рівень освітлення приміщення в денний час;
  • декоративна плівка використовується для додання склу кольору;
  • відбиваюча плівка робить вікна дзеркальними зовні і приховує те, що відбувається всередині;
  • матова плівка використовується для збереження приватності в інтер’єрах приміщень і в декоративних цілях;
  • шумопонижаюча плівка гасить звуки за рахунок зниження вібрації скла;
  • спеціальна плівка знижує проникнення ультрафіолету.

Зазвичай при тонуванні комбінуються відразу кілька ефектів. Крім того, будь-яка тонувальна плівка підвищує міцність скла. Кольорову декоративну плівку використовують для створення вітражів .

Тонування скла в масі полягає в додаванні оксидів металів в скломасу при варінні. Такий спосіб дозволяє регулювати тон і затемненість скла, залишаючи його світлопрозорим.

Тонування вікон

Рекомендації по тонуванню вікон

Вікна масового тонування з коефіцієнтом світлопропускання нижче 50% не рекомендуються внаслідок їх великого нагріву на сонці, аж до руйнування. При використанні дзеркального тонування слід врахувати її прозорість в темний час. Занадто тоновані шибки знижують рівень освітлення і прогрівання приміщень. Однак таке скло захистить ваші речі від вицвітання на сонці. Вікна «Перфект» здатні запропонувати вам будь-який рівень і тип тонування шибок.

Інші види вікон: