Дерев’яні вікна для тераси

Тереса створює неперевершений вигляд приватному будинку. Особливо коли її оточують сад та квітники. Це комфортне місце для проведення теплих вечорів в колі друзів  та сім’ї. Проте осіню і зимою на тересі холодно перебувати, і тоді актуальним постає питання скління тераси.

Для того щоб тераса виглядала привабливо, а перебувати на ній було комфортно вікна мають володіти певними технічними характеристиками. Серед основних вимог до конструкцій є їх міцність та довговічність. Вікна будуть постійно контактувати з природними явищами (опади, вітер, коливання температури та вологості тощо), відповідно вони не повинні деформуватися та руйнуватися. Окрім того, варто пам’ятати що терасні вікна – це конструкції великих розмірів, відповідно на раму буде велике навантаження.

Для тераси дуже важливим є збереження тепла, адже тут, як правило, не встановлюється опалення. Тому віконні конструкції мають володіти високими показниками теплоізоляції.

Обираючи дерев’яні вікна для тераси ви отримаєте конструкції, які відповідатимуть усім наведеним вимогам. Дерев’яні конструкції виготовляються на спеціальному обладнанні з використанням технологічної обробки деревини. Завдяки їх властивостям на терасі можна відпочивати навіть осінню і під час проливних дощів. Окрім того такі вікна легкі і догляді і не потребують дорогих миючих засобів.

Дерев’яні вікна для тераси

Вибираємо дерев’яні вікна для тераси 

Деревяні вікна для тераси – це відмінне рішення. Адже вони є натуральними, екологічними, а завдяки універсальності будуть гармоніювати з фасадом будинку. Найпоширенішими породами деревини, яку використовують для конструкцій це – дуб, сосна, модрина та червоне дерево. Вибір залежить від бюджету та призначення.

Рами вікон можуть бути виготовлені різної ширини від 78 мм до 93 мм. Відповідно, чим вони товстіші тим краще будуть забезпечувати тепло і звукоізоляцію. Окрім того для рам використовують різні варіанти забарвлення і тонування, для підкреслення текстури деревини, або отримання однотонного будь-якого кольору.

Для дерев’яних вікон використовують склопакети, які можуть складатися з двох шарів скла, або з трьох. Вибір залежить від актуальності збереження тепла і не уможливлення потрапляння холоду в приміщення. Окрім того використовують напилення іонів срібла на поверхню скла та заповнення пустот між шарами скла аргоном. Ці додаткові опції забезпечуватимуть теплозбереження на терасі.

Дерев’яні вікна для тераси

Купити дерев’яні вікна для тераси

Обираючи вікна для тереси неодмінно завітайте в салон «Перфект» у вашому місті. Тут ви наочно глянете макети вікон, які виготовлені з різних порід деревини, з використанням різних типів склопакетів, варіантах забарвлення та декору. Окрім того, наш менеджер надасть вам інформацію та поради щодо вікон, щоб ви могли обрати найкращий варіант конструкцій саме для вашої тераси. Наша продукція відповідає європейським нормам та стандартам, відповідно ви отримаєте якісні надійні та довговічні конструкції.

Інші види вікон: