0 800 500 593
(безкоштовно по Україні)

Пн–Пт 09:00–18:00


Оф.партнер
  • /
  • Вікна для квартири

Вікна для квартири

Вікна займають важливе місце в інтер’єрі квартири. Саме через них ми спостерігаємо за навколишнім середовищем. Через скло денне світло потрапляє до квартири, наповнюючи її сонячними променями. Окрім того вікно відіграє важливу роль в збереженні тепла в приміщенні та унеможливлення потрапляння шуму та звуків вулиці в середину. 

В залежності від кліматичних умов, в яких ви проживаєте, висота поверху та сторона світу, на яку направлені вікна ви можете обрати від чотирьохкамерних до восьмикамерних. Проте найоптимальнішим варіантом будуть п’ять і шість камер в профілю. Вони мають елегантний вигляд, широкий спектр кольорів та варіантів декору – все це допоможе створити неперевершені конструкції, які будуть радувати своїм виглядом та відмінними технічними характеристиками. 

4 камерні вікна

6 камерні вікна

7 камерні вікна

8 камерні вікна

Вікна для квартири: особливості 

Обираючи вікна ми маємо на меті встановити красиві конструкції, які би забезпечували збереження тепла в приміщені та унеможливлювали потрапляння шуму та звуків вулиці в середину. Важливими компонентами для вікна є профіль, склопакет, фурнітура та ручки. Саме від їх якості залежатиме вигляд вікна, його довговічність та правильна робота. 

Компанія «Перфект» для виготовлення вікон для квартири використовує німецький профіль з п’яти або шести камер. Саме камерність профільної системи забезпечує показники звукоізоляції, що є дуже актуальним, якщо ви проживаєте в шумному мегаполісі. Щодо склопакету, то можливий варіант використання однокамерного (два скла) та двохкамерного (три скла). Цей вибір залежить від кліматичних умов, та розташування квартири (рівень вологості, північні сторона тощо). 

Збереження тепла в квартирі є дуже важливим. Особливо для тих приміщень де встановлене індивідуальне опалення або лічильники на подачу тепла в батареї. Встановлення енергозберігаючих конструкцій дозволить економити на опаленні. Тому ми рекомендуємо використовувати спеціальне напилення на скло в склопакеті з іонів срібла. Завдяки цьому вікна матимуть відмінні показники теплоопору. Окрім того використовують інертний газ аргон, яким заповнюють порожнини склопакету між склом.   

Вікна можуть бути не лише білого кольору. Для рам металопластикових вікон використовується забарвлення, яке відтворює текстуру та тон відомих порід деревини, або звичайний однотонний колір. Нанесененя фарби може бути з двох сторін рами, або лише ззовні чи зсередини. Окрім того ви можете вибрати декоративні елементи: вітражне скло, тоноване скло,  сатинове скло, або ж шпроси чи фрезу. Завдяки їм ви отримаєте неперевершений дизайн вікна, який наповнить приміщення особливою атмосферою затишку та комфорту.

 Замовити вікна для квартири

Обираючи вікна для квартири, пропонуємо завітати в наші салони мережі «Перфект». Саме тут ви зможете оглянути зразки профільних систем, склопакетів, варіантів забарвлення та декору. Наші менеджери допоможуть підібрати найкращий варіант саме для вашої квартири, нададуть вичерпну інформацію щодо вікон для квартири та продемонструють документи, що засвідчують якість нашої продукції. Наша віконна продукція відповідає всім нормам та стандартам, відповідно купуючи у нас віконні конструкції ви отримуєте якісні, міцні та надійні вікна, які будуть радувати вас своїм виглядом та безпроблемною роботою протягом багатьох років користування.

Інші види вікон:

Фильтр
Найдено 5 
Подтвердите
Для того, что бы добавить товар в список желаний, Вам нужно