Розсувні дерев'яні вікна

Розсувні дерев’яні конструкції є відмінним рішенням для економії житлової площі. Завдяки їм візуально збільшується простір, а підвіконник стає ще більш функціональним. Окрім того використання розсувних вікон дозволяє створити стильний і сучасний інтер’єр приміщення.

Обираючи саме деревину для виготовлення віконних конструкцій ви отримуєте натуральні, екологічні вікна, які збагачують повітря корисними речовинами (особливо вікна із хвойних порід деревини). Окрім того про дерев’яні вікна говорять, що вони «дихають». І це так. Завдяки цій властивості деревини в приміщенні пануватиме здорова атмосфера, навіть тоді, коли вікна не будуть відкриватися для провітрювання.

Розсувні дерев'яні вікна

Дерев’яні розсувні вікна: що варто знати

Не всі можуть похвалитися великими житловими площами, особливо лоджій і балконів. Тому обираючи розсувні дерев’яні вікна ви економите дорогоцінні сантиметри корисної площі приміщення. Окрім того такі конструкції будуть гармоніювати з будь-яким стилем інтер’єру квартири чи будинку, надаючи красивого та стильного дизайну віконним отворам.

Для розсувних вікон можна обрати різні породи деревини: сосна, дуб, мерантій (червоне дерево), модрина тощо. Вони забезпечуватимуть конструкцію міцністю та надійністю, про те їх вартість різна. Найекономнішим варіантом буде сосна. Для елітних дорогих вікон обирають червоне дерево. В залежності від розмірів вікон, особливостей віконного отвору та власних вподобань можна  обрати віконні рами різної товщини: від 68 мм до 93 мм. Звісно, що чим товстіша рама тим вона може витримати більше навантаження та забезпечуватиме високими показниками теплозбереження та звукоізоляції.

В питанні збереження тепла у віконних конструкція велику роль відіграють склопакети. Вони займають більшу частину конструкції, і тому до їх вибору потрібно підходити відповідально. Склопакети можуть бути однокамерними (складатися зі двох шарів скла) та двохкамерного (складаються з трьох шарів скла). Другий варіант забезпечить високі показники теплоізоляції, а також склопакет із трьома шарами скла унеможливить утворення конденсату, навіть якщо різниця між температурою всередині та на вулиці буде дуже велика.

Для дерев’яних розсувних систем використовуються спеціальна фурнітура. Адже для того, щоб вікно відкрилося його потрібно відсунути по спеціальним рейкам. Ми рекомендуємо використовувати лише якісні та надійні механізми, адже це забезпечить правильне функціонування вікна та його довговічність.

Для створення цікавого і привабливого дизайну вікна використовують різні варіанти забарвлення рами конструкції. Для цього можна вибрати тонування, яке підкреслить текстуру деревини, а також будь-який однотонний колір. Окрім того склопакети можна укомплектувати не лише звичайним прозорим склом, а й загартованим, тонованим, сонцезахисним, вітражним, сонцезахисне тощо.

Розсувні дерев'яні вікна

Замовити розсувні дерев’яні вікна  

Розсувні дерев’яні вікна є відмінним варіантом для житлових приміщень. Вони є функціональними, сучасними та економлять площу. Завітавши в наш салон вікон «Перфект» ви зможете наочно оглянути макети вікон, які виконані з різних порід деревини, в різноманітних варіантах оформлення, забарвлення та з використанням різних декоративних елементів. Окрім того ви отримаєте консультацію від нашого менеджера, який проінформує вас про особливості вікон їх типи та варіанти та допоможе вибрати найкращий варіант саме для вашого приміщення.

Компанія «Перфект» виготовляє вікна лише з якісних надійних комплектуючих. Тому віконна продукція є міцною, красивою та буде радувати вас безпроблемною роботою протягом багатьох років користування. Всі вікна пройшли спеціальні перевірки та випробування, що засвідчено відповідними свідоцтвами та сертифікатами. Окрім того на віконну продукцію ми надаємо до 15 років безкоштовного гарантійного обслуговування. Тож очікуємо на вас у наших салонах «Перфект»!

Інші види вікон: