Дерев’яні вікна для мансарди

Мансардне приміщення – це можливість створити неперевершену кімнату для відпочинку або ж спальню. Похила стеля, нестандартної форми вікна створюють незвичну атмосферу спокою та затишку. Сьогодні багато будинків як приватних так і багатоповерхівки передбачають створення мансардних приміщень. І отримавши житлову площу під дахом постає питання як її оформити і які вікна обрати. 

вікна для мансарди

Вибираємо вікна для мансарди

Особливістю вікон для мансарди є їх розміщення – вони встановлюються в дах самої будівлі. Мансардні вікна дозволяють потрапляти великій кількості денного світла в середину та відкривають зоряне нічне небо, за яким дуже приємно спостерігати. Використання в оформлені мансарди даних вікон буде візуально збільшувати розміри приміщення. Відповідно ви будете отримувати максимальний комфорт та задоволення від перебування на найвищому поверсі будинку.

Використання саме дерев’яних віконних конструкцій надає привабливого вигляду зовнішньому оформлені будинку. Вони можуть бути прямокутної, круглої тощо форми – все залежить від архітектури будинку та ваших вподобань. Рівень освітленості приміщення при мансардних вікон підвищується на 40%. Завдяки цьому на мансарді буде приємно відпочивати та проводити час. Деревина має властивість поглинати і виділяти вологу. Таким чином рамам вікон не будуть страшні опади та жара. Окрім того, через свої властивості в приміщені пануватиме приємних мікроклімат, навіть тоді, коли вікна не будуть відкриватися.

Для виготовлення віконних конструкцій використовується якісні та надійні комплектуючі. Велику роль відіграє міцність склопакету, адже на нього буде йти велика загрузка – сніг, дощ, вітер, град тощо. Тому для мансардних вікон використовується надзвичайно міцне скло. В залежності від потреб і призначення вікон для склопакету можна обрати сонцезахисне скло, загартоване, матове тощо.

Обираючи дерев’яні мансардні вікна ви отримуєте конструкції, які є легкі в догляді і в користуванні. Сучасні технології дозволяють виготовити рами з різних порід деревини (все залежить від бюджету та дизайнерських рішень) та різного забарвлення, що буде гармоніювати з інтер’єром приміщення та екстер’єром будівлі.

Велику роль для мансардних вікон необхідно відвести ручкам і фурнітурі. Адже відкриваючи вікно уверх на них іде велике навантаження. Окрім того завдяки обраній фурнітурі та додатковим опціям мансардне вікно може відкриватися повністю в одну сторону, відкриватися з двох сторін, відкриватися шляхом обертання (вікно зміщується і утворює дві щілини під кутом), а також вікна-люки. Методі відкривання залежить від самого приміщення та архітектурних приміщень,  а також завдань, які повинно виконувати вікно.

вікна для мансарди

Замовити вікна дерев’яні для мансарди

Компанія «Перфект» пропонує мансардні дерев’яні вікна, які виготовляються по індивідуальним розмірам віконних отворів.  Наша продукція відповідає всім стандартам та нормам якості, що засвідчено відповідними документами та свідоцтвами. Завітавши в наш салон «Перфект» ви матимете можливість наочно оглянути зразки нашої продукції, які виготовлені з різних порід деревини, різні варіанти забарвлення, різні типи склопакетів, фурнітури та декору. А наш менеджер надасть вичерпну інформацію та поради що віконних конструкцій для мансарди. Адже правильно підібрані якісні конструкції це запорука вашого задоволення на комфорту під час перебування на мансарді.

Інші види вікон: