Вікна під ключ

Замовляючи металопластикові вікна, на меті є отримати не лише міцні, надійні та довговічні конструкції, а й якісний сервіс. Компанія «Pefrect» пропонує для своїх клієнтів повний спектр послуг від здійснення замірів віконного отвору до вивезення старих конструкцій та будівельного сміття.

Сьогоднішні високі темпи життя не дозволяють витрачати час даремно. І щоб полегшити вам процес заміни вікон пропонуємо почати з телефонного дзвінка на номер, що відображається на нашому сайті. Щоб не відволікати вас від роботи та справ наш представник приїде до вас у будь-який зручний час. Він здійснить заміри віконних отворів, використовуючи надсучасне і точне обладнання. Окрім того, його автомобіль буде укомплектований зразками наших віконних конструкцій: різні профільні системи, різні типи склопакетів та декору.

Вікна під ключ

Особливості «Вікна під ключ» від компанії «PERFECT»

На ринку конструкцій є представлені різні фірми, які здійснюють виготовлення вікон. Проте наша компанія має на меті, не лише продати вікно, а й надати повний спектр послуг, щоб ви отримували лише задоволення від процесу заміни вікон. «Вікна під ключ» – це мінімальні ваші витрати часу на встановлення нових вікон. Замовляючи віконні конструкції Ви телефонуєте до нас, всі турботи щодо нових віконних конструкцій – це наша робота.

Здійснивши телефонний дзвінок, зручний для вас час приїде наш працівник-замірник. Відповідно до розмірів віконного отвору вам буде запропонована конструкція, яка буде відповідати будівельним нормам, володітиме високими показниками енергоощадності та матиме привабливий дизайн. Потім йде процес виготовлення вікон на фабриці. Наша компанія для виробництва віконних конструкцій використовує лише імпортовані комплектуючі (профіль, склопакет, фурнітура, ручки) з Європейського Союзу, зокрема Німеччини. Коли вікно буде готове, до вас приїде бригада професійних монтажників. Вони демонтують старі конструкції та встановлять нові, з дотримуванням всіх правил монтажу та з використанням якісної монтажної піни. Окрім того монтажна бригада встановлює відливи, козирки, підвіконники. По закінченню вони вивозять старі віконні конструкції та будівельне сміття на утилізацію. І вам залишається лише підписати акти виконаних робіт та отримати документи на гарантійне обслуговування.

«Вікна під ключ» – це один з найкращих варіантів для замовлення нових вікон. Адже тоді вам не потрібно думати про правильність здійснення замірів, про пошуки бригади монтажників, про вивезення сміття та віконних рам. На перший погляд може здаватися, що це дрібниці, але наш сервіс спростить процес ремонту для вас, і залишить лише позитивні моменти.

Вікна під ключ

Замовлення «вікон під ключ»

Замовляючи «вікна під ключ» ви можете завітати в нашу в мережу салонів «PERFECT» у своєму місті, або зателефонувати на інформаційну лінію, номер якої розміщений на нашому сайті. Наші менеджери нададуть вам вичерпну інформацію щодо видів віконних конструкцій, типів склопакетів, варіантів забарвлення, аксесуари, фурнітуру та ручки. Для нас ввжливо, щоб ви були задоволені здійсненою покупкою, а ніші вікна радували вас та дарували вам задоволення протягом багатьох років.

Знайдіть найближчий салон
Інші види вікон: