0 800 210 722
(безкоштовно по Україні)

Пн–Сб 09:00–18:00

Вбудовані жалюзі в склопакет

Жалюзі в склопакеті – це сучасні тенденції, що дарують стильність вікну та комфорт для Вас!

Вбудовані жалюзі

Вбудовані жалюзі в склопакет – це доволі нова пропозиція для металопластикових вікон. Вони надають вікну стилю та сучасності і дуже зручні в користуванні.

Ви можете обрати колір жалюзі, який буде гармоніювати з тоном віконної рами та інтер’єром помешкання.

Особливості жалюзі

Жалюзі, які вбудовані в склопакет можуть повертатися на 360 градусів, для регулювання потоку світла в приміщення. Також вони можуть підніматися/опускатися по висоті вікна.

Жалюзі в склопакеті будуть захищені від механічних поломок, а також від забруднення. Вони завжди будуть чистими, їх ніколи не потрібно, це навіть неможливо, протирати від бруду та пилу.

Переваги вбудованих жалюзі

Жалюзі, які будуть розташовані в середині склопакету вписуватимуться в будь-який сучасний інтер’єр (хай тек, мінімалізм), проте гармонійно виглядатимуть і в інших стилях.

Жалюзі є дуже зручними в користуванні. Вони є безшумними, в порівняні із звичайними під час провітрювання. Такі жалюзі не будуть ламатися, провисати і служитимуть Вам багато років.

Їх можна використовувати не лише в склопакетах вікон, а й в дверях, офісних перегородках, що дуже зручно і комфортно.

Горизонтальні жалюзі Double Glazing

Особливістю жалюзі Double Glazing є те, що керування жалюзі відбувається за допомогою спеціальних магнітів, які переміщають по поверхні скла, та зупиняють на потрібній висоті.

Встановлення жалюзі та герметизацію ми здійснюємо згідно спеціальних технологій, що гарантує надійність, якість та довговічність.

Також вони є хорошим варіантом для вікон, які направлені на сонячну сторону. Ламелі будуть нагріватися, але не будуть пропускати тепло в середину приміщення.

Технічні характеристики Double Glazing

Склопакет, в який вбудовані жалюзі, буде мати ширину від 32 мм до 36 мм.

Розміри жалюзі можуть бути: ширина від 30 см до 2 м, а висота від 50 см до 2,2 м.

Колірна гама

В залежності від забарвлення обраної віконної конструкції можливо обрати колір для жалузі. Це може бути білий, срібний або темна бронза.

Білий
Срібний
Темна бронза

Особливості ваших вікон
Відгуки
 • Пані Оксана - с. Байківці
  PERFECT 6 Tytanium
  З новими вікнами будинок виглядає набагато краще. Стало і тепліше, і тихіше, а у нас поблизу активний дорожній рух. Жодних недоліків не помітила, хоча користуюся весь час. Дуже сподобалися вікна Перфект, раджу всім хто має можливість і планує ставити вікна. Будете задоволені не на 99%, а на 100%!
 • Пан Ігор - м. Тернопіль
  PERFECT 6 Tytanium
  Продукція Perfect приглянулася одразу, спочатку вважав, що дорого, але зараз ні хвилини не жалкую. Зручні в користуванні, а в кімнаті суттєво тихіше, тепло нікуди не зникає – заради цього і варто змінювати вікна. Недоліків не знайшов, сподобалися усім членам сім’ї. І сусіди планують замовляти такі ж вікна.
 • Пан Роман - с. Петрики
  PERFECT 5 Energy
  Бачив, напевно, чи не усі варіанти, що є на ринку; довго порівнював та однокласниця порадила і, виявилося, недарма. Вікна об’ємні, приємні на вигляд і дотик, відкриваються не просто вбік і вверх, а й відкидаються ступенево – такі мало де є! Щодо сервісу, то сам здивований, виникли деякі питання – бригада приїхала за три години (якось занадто швидко). В будинку затишно, тихо , ні протягу ні шуму (хоча і склопакет однокамерний), справді задоволений вікнами!

Переваги сервісу
Фильтр
Найдено 5 
Подтвердите
Для того, что бы добавить товар в список желаний, Вам нужно