Вбудовані жалюзі в склопакет

Жалюзі в склопакеті – це сучасні тенденції, що дарують стильність вікну та комфорт для Вас!

Вбудовані жалюзі

Вбудовані жалюзі в склопакет – це доволі нова пропозиція для металопластикових вікон. Вони надають вікну стилю та сучасності і дуже зручні в користуванні.

Ви можете обрати колір жалюзі, який буде гармоніювати з тоном віконної рами та інтер’єром помешкання.

Особливості жалюзі

Жалюзі, які вбудовані в склопакет можуть повертатися на 360 градусів, для регулювання потоку світла в приміщення. Також вони можуть підніматися/опускатися по висоті вікна.

Жалюзі в склопакеті будуть захищені від механічних поломок, а також від забруднення. Вони завжди будуть чистими, їх ніколи не потрібно, це навіть неможливо, протирати від бруду та пилу.

Переваги вбудованих жалюзі

Жалюзі, які будуть розташовані в середині склопакету вписуватимуться в будь-який сучасний інтер’єр (хай тек, мінімалізм), проте гармонійно виглядатимуть і в інших стилях.

Жалюзі є дуже зручними в користуванні. Вони є безшумними, в порівняні із звичайними під час провітрювання. Такі жалюзі не будуть ламатися, провисати і служитимуть Вам багато років.

Їх можна використовувати не лише в склопакетах вікон, а й в дверях, офісних перегородках, що дуже зручно і комфортно.

Горизонтальні жалюзі Double Glazing

Особливістю жалюзі Double Glazing є те, що керування жалюзі відбувається за допомогою спеціальних магнітів, які переміщають по поверхні скла, та зупиняють на потрібній висоті.

Встановлення жалюзі та герметизацію ми здійснюємо згідно спеціальних технологій, що гарантує надійність, якість та довговічність.

Також вони є хорошим варіантом для вікон, які направлені на сонячну сторону. Ламелі будуть нагріватися, але не будуть пропускати тепло в середину приміщення.

Технічні характеристики Double Glazing

Можливість встановлення жалюзі у склопакети товщиною: 32, 26, 42, 44, 52 мм.

Розміри жалюзі можуть бути: ширина від 30 см до 2 м, а висота від 50 см до 2,2 м.

Колірна гама

В залежності від забарвлення обраної віконної конструкції можливо обрати колір для жалюзі. Це може бути білий, срібний або темно коричневий.

Переваги сервісу компанії "Вікна PERFECT"

Доставка точно в термін (Just in Time)

Ми доставляємо замовлення у домовлений термін і час з точністю до 30 хвилин. Наша система логістики відпрацьована бездоганно.

Ми на зв'язку щодня з 09:00 до 18:00

Ми доставляємо замовлення у домовлений термін і час з точністю до 30 хвилин. Наша система логістики відпрацьована бездоганно.

Виготовлення від 5 робочих днів

Навіть у сезон більшість комплектуючих ми зберігаємо на складі. Це означає, що ми зможемо виготовити Ваші вікна в найкоротший термін.

Повна гарантія протягом 15 років

На всю продукцію PERFECT розповсюджується повна гарантія 15 років. Після монтажу кожен замовник отримує гарантійний талон захищений голограмою.