0 800 500 593
(безкоштовно по Україні)

Пн–Пт 09:00–18:00

Розсувні системи для балконів та лоджій

Розсувна система SWS - це функціональність, зручність і комфорт!

Розсувна система для балконів і лоджій

Використовувати розсувні системи можна не лише в приватних будинках та котеджах. Вони можуть стати оптимальним варіантом для скління лоджій чи балконів. Це дає можливість економити жилий простір та надати елегантний сучасний вигляд конструкції.

Також це дуже зручно для любителів кімнатних рослин, горщики з квітами можна розмістити на підвіконнях балконів чи лоджій, і не буде виникати питання як відкрити вікно.

Що потрібно знати про SWS

Використання металопластикових розсувних систем SWS - це білосніжна гладка поверхня профілю, що надає конструкції сучасний і елегантний вигляд.

Дані розсувні системи є значно теплішими ніж алюмінієві, приблизно на 30-40%. Вони кращі і довше прослужать ніж, наприклад, дерев’яні. Також така розсувна система дає можливість використовувати енергозберігаючі склопакети, і рама, навіть під час зими, не буде промерзати.

Також в розсувних системах SWS можливе використання москітної сітки. Особливістю її є те, що вона рухається по внутрішній рейці. Таку москітну сітку можна встановити на будь-якому вікні з середини, що забезпечує її чистоту та довговічність в експлуатації.

Переваги розсувних систем SWS

З кожним роком оцінюючи переваги та особливості розсувних систем SWS, все більше людей віддають перевагу саме їм.

Використання цієї системи робить всі стулки рухомими, як в шафі-купе, що дуже зручно у користуванні. Також це дає можливість вільного пересування по балконі чи лоджії при відкритих вікнах, і ви не будете переживати, що можете вдаритися.

Використання розсувних систем SWS дуже зручне для вузьких балконів і лоджій, адже в такому варіанті не буде втраченим жодний сантиметр площі.

Для даної системи вибирають спеціальний замок, що фіксує вікно в закритому положенні. По-перше, це перешкода для потрапляння атмосферних опадів, сміття та пилу до квартири. По-друге, це унеможливить проникнення до Вашої оселі “не проханих гостей”.

Подвійне щіткове ущільнення зі спеціальною вставкою, яка є вітро- і вологозахисною, забезпечується підвищена герметичність і перешкоджається потрапляння вологи, а алюмінієві рейки забезпечують довговічність роботи стулок.

Розсувні системи дорожчі від звичайних вікон?

Думка про надмірну вартість таких конструкцій виникла, через використання їх у шикарних особняках та віллах.

Але для балконів та лоджій підвищена шумо- і теплоізоляція не є основними вимогами, відповідно конструкції будуть значно дешевшими.

Металопластикові вікна погано стикуються?

Такий досвід отримали, ті що використовують розсувний профіль HANWHA (Корея) та Winsa (Туреччина). Саме вони є не пристосовані до ширини металопластикових рам, що використовуються в Україні.

Металопластикові вікна німецького виробника КВЕ (класичне відкриття стулок) профіль WienHaus стикується за допомогою всіх прямих і кутових стандартних з’єднувачів і добірних профільних адаптерів. Це дає можливість створювати складні конструкції, наприклад французькі балкони.

Екологічність конструкцій

Використання технології Greenline виключає можливість використання свинцю у виробництві наших металопластикових вікон.

Як аргумент: з даного пластика, що використовується при виробництві профілів, в Європі виготовляють медичні шприци та дитячі іграшки.

Довговічність розсувних систем SWS

Наші профільні системи для розсувних вікон відмінно функціонують протягом 40 років. Це досягається завдяки:

 • паза у фурнітурі - головна умова у монтажі якісної фурнітури;
 • кріплення роликів нижче від пазу - унеможливлення перекосу конструкції;
 • оцинкований підсилювач усередині рами, замкнутий у контур.

Отже, розсувна система SWS буде відмінним рішенням для скління балконів, лоджій, садових бесідок, зимових садів та оранжерей. Вона також використовується для перегородок в офісах, торгових залах, тощо.

Головні переваги розсувних систем:

 • економія простору – особливо це актуально для балконів і лоджій;
 • легкість відкривання вікна – вам не потрібно буде переміщати предмети побуту, піднімати жалюзі, адже для відривання вікно потрібно лише посунути в сторону;
 • для вибору є доступними три типи рам та два типи стулок, алюмінієвий поріг та додаткові профілі – дає можливість створити неперевершений та неординарний дизайн;
 • надійна фурнітура – саме завдяки простоті та якості фурнітури розсувні системи будуть функціонувати правильно та довговічно та даруватимуть вам задоволення;
 • алюмінієві рейки – завдяки їм рух стулок є плавним і безпроблемним;
 • спеціальний ущільнювач – забезпечує покращені показними звуко- та теплоізоляції (підтверджено відповідним дослідженнями);
 • використання скла та склопакетів – в залежності від актуальності тепло збереження ви можете обрати для стулок скло або склопакет (ширина до 20 мм);
 • москітна сітка всередині приміщення – завдяки цьому розташуванні дозволяє просто зняти її для чищення, а також продовжує термін експлуатації;
 • Трьохрейсова рама і поріг – дозволяє одночасно відкрити до 70% скляної частини розсувної системи;
 • Додаткове регулювання фурнітури непотрібне – завдяки цьому при провисанні стулки в регулюванні фурнітури немає необхідності.

Особливості ваших вікон
Відгуки
 • Пан Роман - с. Петрики
  PERFECT 5 Energy
  Бачив, напевно, чи не усі варіанти, що є на ринку; довго порівнював та однокласниця порадила і, виявилося, недарма. Вікна об’ємні, приємні на вигляд і дотик, відкриваються не просто вбік і вверх, а й відкидаються ступенево – такі мало де є! Щодо сервісу, то сам здивований, виникли деякі питання – бригада приїхала за три години (якось занадто швидко). В будинку затишно, тихо , ні протягу ні шуму (хоча і склопакет однокамерний), справді задоволений вікнами!
 • Пані Оксана - м. Кременець
  PERFECT 6 Tytanium
  Замовила вікна минулого року в Кременці, менеджери салону добре знають свою справу, ризикнула і не прогадала. В порівнянні зі старими дерев’яними, в будинку стало набагато світліше – відкрився чудовий краєвид і візуально збільшилася кімната, до самого вечора не вмикаємо ламп, а отже економимо електроенергію. Раніше в морозні дні при максимальному опаленні в будинку було не більше 15 °С, а цього року перезимували при 23 °С і більше, доводилося навіть провітрювати! Дуже задоволена вікнами, надійними ручками, рекомендую знайомим і родичам, а дочка вже й собі замовила Perfect!
 • Пан Ігор - м. Тернопіль
  PERFECT 6 Tytanium
  Продукція Perfect приглянулася одразу, спочатку вважав, що дорого, але зараз ні хвилини не жалкую. Зручні в користуванні, а в кімнаті суттєво тихіше, тепло нікуди не зникає – заради цього і варто змінювати вікна. Недоліків не знайшов, сподобалися усім членам сім’ї. І сусіди планують замовляти такі ж вікна.

Переваги сервісу
Фильтр
Найдено 5 
Подтвердите
Для того, что бы добавить товар в список желаний, Вам нужно