Розсувні системи для балконів та лоджій

Розсувна система SWS - це функціональність, зручність і комфорт!

Розсувна система для балконів і лоджій

Розсувні системи можна використовувати не лише у приватних будинках та котеджах. Вони також є чудовим рішенням для скління балконів та лоджій. Розсувні системи дозволяють економити житловий простір, забезпечуючи при цьому елегантний вигляд, який ідеально підходить для сучасних конструкцій.

Також це дуже зручно для любителів кімнатних рослин, адже горщики з квітами можна спокійно розмістити на підвіконнях, і при цьому не виникатиме питання, як відчинити вікно

Що потрібно знати про SWS

Металопластикові розсувні системи SWS характеризуються білосніжною гладкою поверхнею профілю, що надає конструкції сучасного елегантного вигляду.
Дані розсувні балконні системи мають переваги перед альтернативними варіантами. Вони є на 30-40% теплішими, порівняно з алюмінієвими, і прослужать набагато довше, ніж дерев’яні. Можна бути впевненим, що рама навіть під час зими не буде промерзати, адже така розсувна система дає можливість використовувати енергозберігаючі склопакети.
Також в розсувних системах SWS можливе використання москітної сітки, котра знаходиться з середини конструкції і рухається по внутрішній рейці. Забезпечує її чистоту та довговічність, легкість монтажу на будь-якому вікні.

Переваги розсувних систем SWS

Оцінюючи переваги та особливості розсувних систем SWS, з кожним роком все більше людей віддають їм перевагу.

Використання цієї системи робить всі стулки рухомими, як в шафі-купе, що дуже зручно у користуванні. Також це дає можливість вільного пересування по балконі чи лоджії при відкритих вікнах. Не потрібно переживати, що можна вдаритися.

Використання розсувних систем SWS дуже зручне для вузьких балконів і лоджій, адже в такому варіанті не втрачається жодний сантиметр площі. Розсувні двері дуже зручні та ергономічні. Тому багато хто замовляє балкони під ключ із використанням паралельно-зсувних систем. Якісний монтаж забезпечує хорошу волого- та теплоізоляцію, перешкоджає шуму з вулиці. Розсувні балкони прості в користуванні та догляді, красиві та практичні.

Зсувні системи використовують особливий пристрій роликової конструкції, що гарантує легке відкриття та закривання вікон та дверей навіть через роки користування ними. При нормальному акуратному поводженні паралельно-зсувна система не схильна до деформації. Застосовувати надмірні фізичні зусилля не потрібно, оскільки розсувні двері та вікна просто і легко відчиняються та закриваються.

Для розсувних систем SWS вибирають спеціальний замок, що фіксує вікно в закритому положенні. По-перше, це перешкода для потрапляння атмосферних опадів, сміття та пилу до квартири. По-друге, це унеможливлює проникнення до Вашої оселі “непроханих гостей”.

SWS розсувні системи мають подвійне щіткове ущільнення зі спеціальною вставкою, яка є вітро- і вологозахисною. Завдяки цьому забезпечується підвищена герметичність і попереджується потрапляння вологи, а алюмінієві рейки забезпечують довговічність роботи стулок.

Розсувні системи дорожчі від звичайних вікон?

Думка про надмірну вартість таких конструкцій виникла через використання їх у шикарних особняках та віллах. Однак розсувні вікна на балкон, ціна на які може коливатися в залежності від їх розмірів та технічних характеристик, є цілком доступним та розумним вкладенням коштів в облаштування звичайних будинків та квартир.

Але для балконів та лоджій підвищена шумо- і теплоізоляція не є основними вимогами, відповідно такі конструкції будуть значно дешевшими.

Металопластикові вікна погано стикуються?

Такий негативний досвід отримали ті, що використовують розсувний профіль HANWHA (Корея) та Winsa (Туреччина). Саме вони є не пристосованими до ширини металопластикових рам, що використовуються в Україні.

Металопластикові вікна німецького виробника КВЕ (класичне відкриття стулок) профіль WienHaus стикується за допомогою всіх прямих і кутових стандартних з’єднувачів і добірних профільних адаптерів. Це дає можливість створювати складні конструкції, наприклад, французькі балкони.

Екологічність конструкцій

Використання технології Greenline виключає можливість використання свинцю у виробництві наших металопластикових вікон.
Як аргумент: з пластика, що використовується при виробництві даних профілів, в Європі виготовляють медичні шприци та дитячі іграшки.

Довговічність розсувних систем SWS

Наші профільні системи для розсувних вікон відмінно функціонують протягом 40 років. Це досягається завдяки наступним характеристикам:

 • паз у фурнітурі – це головна умова якісного монтажу;
 • кріплення роликів нижче від пазу унеможливлює перекос конструкції;
 • оцинкований підсилювач усередині рами, що замкнутий у контур.

Отже, розсувна система SWS буде відмінним рішенням для скління балконів, лоджій, садових бесідок, зимових садів та оранжерей. Вона також використовується для перегородок в офісах, торгових залах, тощо. Якісні розсувні вікна на балкон забезпечують захист від вітру та атмосферних опадів, своєрідне додаткове утеплення квартири, покращену звукоізоляцію.

Отже, розсувна система SWS буде відмінним рішенням для скління балконів, лоджій, садових бесідок, зимових садів та оранжерей. Вона також використовується для перегородок в офісах, торгових залах, тощо. Якісні розсувні вікна на балкон забезпечують захист від вітру та атмосферних опадів, своєрідне додаткове утеплення квартири, покращену звукоізоляцію.

Головні переваги розсувних систем:

 • суттєва економія простору, що особливо актуально для невеликих приміщень, наприклад, балконів та лоджій;
 • вікно можна легко відкрити, просто посунувши його в сторону, при цьому немає потреби переставляти якісь предмети побуту, піднімати жалюзі тощо;
 • варіативність дизайну – доступний вибір різної модифікації: три типи рам та два типи стулок, алюмінієвий поріг та додаткові профілі;
 • якісна та надійна фурнітура;
 • алюмінієві рейки, завдяки котрим стулки рухаються плавно і легко;
 • спеціальний ущільнювач забезпечує покращену звуко- та теплоізоляцію;
 • використання скла або склопакетів – в залежності від актуальності питання теплозбереження можна вибрати той чи інший варіант;
 • москітна сітка всередині приміщення, що полегшує її чищення та продовжує термін експлуатації;
 • трьохрейсова рама і поріг – це дозволяє одночасно відкрити до 70% скляної частини розсувної системи;
 • додаткове регулювання фурнітури не потрібне.

Саме завдяки цим характеристикам розсувні системи для балконів будуть функціонувати правильно та довговічно та даруватимуть вам задоволення. З погляду практичності та ергономічності, розсувний балкон під ключ – оптимальне рішення для приватних будинків та квартир.

Переваги сервісу компанії "Вікна PERFECT"

Доставка точно в термін (Just in Time)

Ми доставляємо замовлення у домовлений термін і час з точністю до 30 хвилин. Наша система логістики відпрацьована бездоганно.

Ми на зв'язку щодня з 09:00 до 18:00

Ми доставляємо замовлення у домовлений термін і час з точністю до 30 хвилин. Наша система логістики відпрацьована бездоганно.

Виготовлення від 5 робочих днів

Навіть у сезон більшість комплектуючих ми зберігаємо на складі. Це означає, що ми зможемо виготовити Ваші вікна в найкоротший термін.

Повна гарантія протягом 15 років

На всю продукцію PERFECT розповсюджується повна гарантія 15 років. Після монтажу кожен замовник отримує гарантійний талон захищений голограмою.