Автоматика для відкатних воріт

Автоматика для відкатних воріт: особливості вибору

Власники огорожі такого типу можуть багато розповісти про переваги і недоліки конструкції, яка просто рухається по горизонталі, відкриваючи й закриваючи проїзд. І вже тим більше їм знайоме, чому автоматика для воріт – невід’ємна частина цієї конструкції. Як вибрати і скільки коштує привід для такого типу огорожі – зараз ми вам розповімо.

Люди звикли до сетеротипів, які не завжди мають під собою аргументовану підставу. Часто такі розповіді стосуються технічних тем. Продавці та рекламні компанії настільки захоплюються просуванням свого товару, що формують стереотипи, в які вірити не варто. Наприклад, не вірте, коли вам кажуть, що зубчате колесо приводу зі сталі краще, ніж з алюмінію або силумінове. Якщо ви купите привід зі сталевою парою зубець-рейка, зношування буде швидким для обох з пари. Тоді як в іншому випадку міняти з часом доведеться лише колесо. До речі, комплект автоматики для воріт з силуміновими деталями частіше можна знайти у європейських виробників, тоді як сталеві деталі – це китайська прерогатива. Другий момент – це потужність приводу. Так, вона повинна бути з запасом. Але тут головне не перестаратися. Якщо ваша огорожа важить 300 кг, повірте, приводу на 600 кг буде цілком достатньо. Не потрібно кидатися в крайності і відразу купувати потужність рівну тонні.

Автоматика для відкатних воріт

Обов’язкові функції автоматики для розсувних воріт

Коли ми вирішуємо купити автоматику для воріт, то чекаємо від неї, перш за все, точної і безвідмовної роботи. Що повинен виконувати наш привід? По-перше, правильно сповільнювати відкриття і закриття на початку і в кінці циклу. Це дозволяє правильно розподілити навантаження і гарантує безпеку. По-друге, така конструкція повинна мати можливість відкриватися частково. Наприклад, щоб пропустити людину. Ще один бонус, який пропонують деякі виробники – автоматичне закриття огородження, якщо ви про це забули. Нарешті, рекомендується купувати автоматику для розсувних воріт з фотоелементами безпеки.

Автоматика для відкатних воріт

Автоматика для розсувних воріт: головні критерії покупки

Щоб правильно купити привід, потрібно обов’язково враховувати деякі характеристики

огорожі і умови використання. При виборі автоматики для воріт, ціна в Україні не повинна бути вирішальним фактором. Пам’ятайте про те, що:

– Інтенсивність експлуатації – один з найважливіших критеріїв. Що частіше ви будете відкривати-закривати огорожу, то вищу інтенсивність слід вибирати.

– Якість фурнітури – від цього показника залежить легкість ходу роликів. Якщо фурнітура з дефектами, працювати автоматика для розсувних воріт буде не дуже м’яко. А тому швидко зноситься.

– Потужність – її ніколи не можна брати впритул. Головна причина – різні погодні умови. Погодьтеся, зрушити огорожу в зимовий період, коли все обледеніло, буде набагато простіше з більш високою потужністю.

Якщо у вас ще залишилися питання, звертайтеся в наш Інтернет-магазин, і ми обов’язково відповімо на всі ваші сумніви.