Жалюзі (рулонні штори, тканинні ролети) день-ніч

Ролети на ніч: практичне рішення для солодких снів

Тканинні ролети день-ніч давно перестали бути чимось незвичайним. Завдяки своїй функціональності та привабливому зовнішньому вигляду вони дуже швидко замінили звичні фіранки і стали незамінним елементом інтер’єру. З огляду на такий попит, на ринку почали з’являтися різні типи і види цих конструкцій. Щоб правильно купити жалюзі день-ніч, врахуйте ключові характеристики.

Коли вам потрібно сховатися вдень від яскравого сонця, а вночі – від світла ліхтарів, варто подумати про те, щоб придбати такі сучасні конструкції. Зробити це можна як в магазинах вашого міста, так і в нашому Інтернет-магазині. Але щоб правильно зробити вибір, варто знати про асортимент. Ціна на жалюзі день-ніч в Україні доступна для більшості споживачів. Сучасний ринок пропонує такі варіанти:

  • Штори-плісе. Це складчаста тканина, закріплена в спеціальному профілі. Пам’ятаєте спідниці в складки, які були популярними раніше? Так ось, ця конструкція зроблена із таких самих складок, де світлі смуги чергуються з темними щільними.
  • Тканинні ролети день-ніч – це полотно, натягнуте на карниз, яке при управлінні шнурком або стрижнем, відкриває вікно, утворюючи рівні складки з тканини, що піднімається. Цей варіант ще більш відомий як римські штори день-ніч. Їх ще поділяють на рівні класичні і каскадні зі складками.

Якщо ж ви шукаєте фіранки, які дозволяють самостійно регулювати точну кількість світла, якому дозволено проникати в будинок, зверніть увагу на штори жалюзі день-ніч. Це горизонтальні або вертикальні ламелі, які завдяки управлінню можна повністю відкривати, частково відкривати, повністю закривати або ж просто піднімати всю систему під карниз. Вартість жалюзі день-ніч буде залежати від матеріалу ламелей і надійності механізму управління.

Вибір кращого захисту – індивідуальна справа кожного покупця. А тому оцініть розміри вашого приміщення, сторони, куди виходять вікна і визначитеся, наскільки багато сонця ви бажаєте бачити в будинку. Все це допоможе вам вибрати правильний тип.

жалюзі-ролети день-ніч

Секрети вдалої покупки рулонних штор день-ніч

Сучасний ринок може дивувати. Якщо ви шукаєте оригінальний елемент декору з практичними функціями, вам обов’язково варто подумати про те, щоб купити рулонні штори день-ніч. Їх головна особливість – в смугастому дизайні. Світлі, напівпрозорі ламелі чергуються зі щільними. Це дозволяє досягти цікавого ефекту і завжди наповнювати свій будинок достатньою кількістю світла.

Перш ніж вибирати картинку, колір і модність таких штор на вікна як жалюзі, рекомендуємо визначитися з механізмом, яким ви будете ними керувати. Виробники пропонують ланцюговий, пружинний, касетного типу механізми, а також мансардну систему. Кожен варіант має свої недоліки і переваги, які варто вивчити, перш ніж купувати. Вартість може залежати не тільки від типу механізму, але і від типу матеріалу. Наприклад, якщо ви зупинили свій вибір на рольшторах, то зможете вибирати між однотонною, структурованою і жаккардовою тканиною. Від цього теж буде залежати остаточний прайс.

жалюзі день-ніч

Якщо вам потрібні якісні та красиві рулонні штори день-ніч, інтернет-магазин – відмінна можливість зробити своє замовлення вчасно і вдало. Не забувайте також про такий нюанс, як точні виміри вікна. Вся система повинна працювати без збоїв.