Захисні ролети

Захисні ролети: надійна новинка сучасного ринку

Жалюзі – давно не новинка на нашому ринку. Але не всі знають, яке розмаїття таких конструкцій пропонують сучасні виробники. Більш того, за допомогою особливих ламелей або полотен можна не тільки заховати будинок від зайвого сонця, але і захистити його від небажаних гостей. Для цього існують захисні ролети. Вони бувають різних видів і конструкцій. Ціновий діапазон пропозицій теж дуже різний, як і функціональні особливості. Визначитися з вдалим варіантом допоможе наш Інтернет-магазин.

Укріплені функціональні штори – приблизно так можна охарактеризувати пропозиції, про які ми з вами зараз поговоримо. Купити захисні ролети варто в тому випадку якщо:

– Вам потрібно захистити будинок від проникнення;

– Забезпечити в приміщенні прохолодний мікроклімат навіть у найспекотніші дні;

– Вкрити вікна від дощу, снігу та інших атмосферних явищ;

– Додатково обігріти будинок в холодну пору за рахунок збереження тепла;

– Знизити вплив зовнішнього світу на внутрішню атмосферу будинку: сховатися від шуму і сторонніх очей.

Помітна особливість захисних рольставнів в тому, що монтують їх ззовні. Тому стає можливим укрити вікна від опадів, акумулювати тепло всередині будинку і вберегти помешкання від злодіїв.

захисні ролети

Вибираємо практичні захисні ролети

Два головні критерії при виборі зовнішніх жалюзі – це міцність конструкції і механізм управління. Зупинимося на цих моментах більш детально.

Як правильно вибрати міцність? Всім зрозуміло, що захисні ролети не можуть бути занадто тонкими, а тому для початку варто звернути увагу на товщину конструкції. Сьогодні її виготовляють з профілю екструдованої або роликової прокатки. Перший варіант вважається більш якісним, тому що дозволяє досягати товщини стінок 2 мм і більше, при цьому ширина ламелей пропонує більше 5 см. Такі захисні ролети понтують на перших поверхах будинків, а також в магазинах і офісах. Роликова прокатка – це алюмінієва конструкція товщиною 0,5 мм. Зрозуміло, що використовувати її можна хіба що для захисту від шуму і сонця.

захисні ролети

Важливий момент для правильної покупки – визначення з механізмом. Він може бути або ручним, або автоматизованим. У першому випадку конструкцію вам доведеться відкривати самостійно за допомогою спеціального шнура або касети. У другому – захисні ролети на вікна та двері буде приводити в дію привід. Ним можна керувати через кнопку ззовні, або ж завдяки наявності пульта. Останній варіант, звичайно, найзручніший, але і найдорожчий.

Вибрати жалюзі для захисту будинку – завдання відповідальне. Тому найкраще при покупці звернутися до досвідченого менеджера-консультанта і своєчасно уточнити всі нюанси. Щоб повністю відчувати себе в безпеці і не хвилюватися за збереження майна на час своєї відсутності.