Вікна для кухні

Кухня це особливе місце в кожному будинку чи квартири. Тут збирається вся сім’я та друзі. І найчастіше саме в кухні відбувається вирішення навайжливіших сімейних питань і домашні посиденьки. Тому затишок і комфорт для цього приміщення є дуже важливими. Окрім того не варто забувати, що тут готується їжа і утворюються запахи та випари. І як наслідок на вікнах утворюється конденсат, забруднення тощо. Саме тому вибір віконних конструкцій є доволі складний, адже необхідно враховувати всі нюанси кухні.

Особливості вікна для кухні

Вимоги до вікна для кухні є іншими ніж для конструкцій для звичайних кімнат, оскільки потрібно враховувати високу вологість, пару, запахи, які потрібно виводити з приміщення, високу температуру та забезпечення кухні свіжим повітрям. Проте головна проблема для вікон на кухні – утворення конденсату.

Щодо віконних конструкцій є поширена інформація: для кухні можна вибрати дешеві конструкції: простий склопакет та профіль. Проте це найбільша омана. Саме через неправильно підібрані вікна на кухні і утворюється конденсат на склі.

Ми рекомендуємо не економити на віконних конструкціях для кухні, а також фурнітурі. Обираючи вікна для даних приміщень рекомендуємо обрати конструкції з опцією провітрювання. Це дозволить провітрювати приміщення без його переохолодження.

Компанія «Перфект» виготовляє вікна лише з якісних німецьких комплектуючих: профіль, склопакет, фурнітура, ручка. Завдяки цьому конструкція буде стійкою до перепадів вологості та температури, легко миються та не потребують особливого догляду.

Найкращим варіантом для вікна на кухні в квартирі буде чотири- або пятикамерний профіль, а для будинків шести та семикамерні, а також двохкамерний склопакет (три скла). Така комплектація унеможливить утворення конденсату, забезпечить приміщення високими показниками тепло- і звукоізоляції.

Використання декоративних елементів для вікна надасть кухні особливої атмосфери. Дуже привабливо виглядає вітражне скло, а також фреза та шпроси. Окрім того для рами доступний широкий спектр кольорів. Нанесення забарвлення на раму може бути лише ззовні, з внутрішньої сторони або з двох сторін. Найпоширенішими варіантами кольорів – це забарвлення, яке відтворює текстуру та тон відомих порід деревини, а також однотонні звичайні кольори. Варіанти оформлення вікна на кухні дозволить створити неперевершений дизайн, що стане окрасою інтер’єру приміщення та екстер’єру будівлі.

Купити вікна для кухні

Якщо ви бажаєте встановити на кухні нові металопластикові вікна, то рекомендуємо завітати в наш салон «Перфект». Саме тут ви зможете купити вікна, які будуть відповідати всім вимогам кухні. А наші менеджери нададуть вичерпну інформацію щодо варіантів профільних систем, склопакетів, фурнітури та ручок. Окрім того ви матимете можливість наочно оглянути зразки нашої продукції та документи що засвідчують їх якість. Обираючи наші вікна ви отримаєте надійні, міцні та привабливі конструкції, які стануть окрасою вашого помешкання.

Інші види вікон: