Розсувні двері міжкімнатні

Обираючи двері для квартири, будинку чи офісу ми звертаємо увагу на їхній зовнішній вигляд, якість, міцність, але важливу роль відіграє і їх ергономічність. Адже наше приміщення є не завжди великим, і важливим є зекономлений кожен сантиметр. Для таких випадків ідеальним варіантом дверних конструкцій будуть розсувні системи. Завдяки їм Ви отримаєте функціональні, надійні, якісні, естетично привабливі, стильні та зручні двері. Вони відмінно гармоніюватимуть в кімнатах чи в офісах виконаних в різних стилях дизайну, займатимуть мало простору, що особливо доречно в дуже малих приміщеннях.

Особливості розсувних дверей

Вибір дизайну та матеріалу для розсувних дверей залежить від способу їх відкривання. Можливі два варіанти: складні та двері-купе. Для першого варіанту двері складаються з декількох окремих секцій. При закриванні вони складаються гармошкою. Завдяки такій конструкції двері мають привабливий дизайн та є ергономічними. Проте вони мають погану звукоізоляцію і виготовляютьсь з легких матеріалів, переважно алюмінію. Складні розсувні двері будуть відмінним варіантом для приміщень виконаних в японському, китайському та африканському стилях, адже завдяки своїй конструкції вони мають доволі екзотичний дизайн.

Двері-купе – мабуть найбільш ергономічний варіант. Серед розсувних систем вони є найпопулярніші. Для їх виготовлення використовуються найрізноманітніші матеріали: дерево, ДСП, МДФ, тощо. Окрім того для їх оформлення можуть використовуватися скляні вставки, що неодмінно надасть їм неперевершеного вигляду. Двері-купе кріпляться на спеціальні ролики, завдяки чому вони взагалі не займають простір приміщення.

Розсувні двері будуть оптимальним варіантом для спальні, дитячої кімнати чи вітальні. Адже потрібно пам’ятати, що вони не володіють високими показниками звукоізоляції, і пропускають запах. Проте вони легкі для встановлення, навіть якщо у Вас вже зроблений ремонт. Такі двері не потребують монтажу дверної коробки, оскільки вони можуть кріпитися безпосередньо до стіни.

Купити розсувні двері

Обираючи розсувні двері слід велику увагу приділити матеріалам і фурнітурі. Адже це може стати причиною неналежної їх робити, наприклад відкривання ривками та із застосуванням зусиль. Не потрібно забувати і про якісний монтаж, адже це також впливає на функціональність конструкції.

Якщо ви бажаєте придбати розсувні двері для квартири, будинку чи офісу, то ми чекаємо на Вас в наших салонах «Перфект». Адже наш асортимент дверної продукції – це якісні, надійні, міцні конструкції,  європейського та українського виробництва. Наші працівники допоможуть з вибором, нададуть вичерпну інформацію та поради, щоб Ви були задоволені здійсненою покупкою. А наша бригада досвідчених монтажників встановить двері в найзручніший для Вас час.

Інші види вікон: