Ковані вхідні двері

Вхідні двері можна сміливо називати найголовнішим елементом інтер’єру будинку і його зовнішнього оформлення. Незважаючи на функціональність даної конструкції, вона просто зобов’язана відповідати стилю будівлі, підкреслювати його, а не суперечити. Також вони повинні гармонійно поєднуватися з ландшафтним дизайном, прилягаючою територією. Дверне полотно з елементами ковки легко впишеться в будь-яку обстановку, зробивши її елегантною і аристократичним.

Особливості вхідних кованих дверей

Ковані двері – це ідеальне поєднання стилю і практичності. Надійні, міцні, стійкі до злому і атмосферних явищ, вони зачаровують своїм бездоганним зовнішнім виглядом. Моделі з ковкою можуть бути різними – з декоративними решітками, квітковими композиціями, абстракцією, елементи можуть бути великими і маленькими, масивними і витонченими. Одне можна стверджувати, що вони ніколи не вийдуть з моди. Але це і добре, так як вироби відрізняються довговічністю, тому служитимуть дуже довго.

До недоліків кованих дверей можна віднести наступне:

  • більш висока вартість виробів в порівнянні зі звичайними моделями з металу;
  • більша вага виробу, що вимагає зміцнення коробки дверей і стін;
  • необхідність покриття елементів захисним шаром, а також періодична чистка та полірування.

Але переваги кованих дверей багато в чому перевищують їх недоліки. До того ж за ними дуже просто доглядати (протирання вологою ганчіркою, обробка антикорозійним покриттям, полірування раз в рік).

PERFECT рекомендує

Для створення солідного екстер’єру, який забирає в епоху романтизму, неприступних замків і лицарів, досить замовити вхідні двері з ковкою. Це можуть бути одностулкові, полуторні і двостулкові моделі, з фрамугою і без неї. Інтернет-магазин пропонує купити металеві та дерев’яні конструкції, декоровані скляними вставками, дзеркалом, вітражами, накладками МДФ.

У продажу є готові вироби, як правило, стандартних габаритів, а при необхідності нестандартних моделей майстри виконають їх на замовлення, враховуючи побажання покупця за кольором, розміром і стилем оформлення. Ціна таких дверей може відрізнятися від стандартних виробів і залежить вона від складності роботи, параметрів, матеріалів, декору. Інтернет-магазин вікон і дверей Перфект пропонує купити ковані вхідні двері, моделі з елементами ковки недорого з доставкою по всій території України.

Інші види вікон: