Двері зі шпросом

Декорування дверей – це нові можливості створити неперевершений для них дизайн. Сьогодні доступний широкий вибір методів їх оформлення, одним з яких є використання шпросів. Це доволі поширений варіант, який окрім дверних конструкцій застосовується і для віконних склопакетів.

Шпроси – це декоративні планки, з різною товщиною, для виготовлення яких використовується, переважно, алюміній і пластик. Їх встановлюють або в середині склопакету, або ззовні – все залежить від Ваших вподобань та призначення.

Особливості використання шпросів

Використання шпросів буде відмінним варіантом для скляних вставок великих розмірів. Є два способи їх встановлення: всередині скла та ззовні. Для першого варіанту використовуються шпроси шириною від 8 мм до 25 мм та товщиною від 5 мм до 10 мм. Вони виготовляються лише з алюмінію. Але є застереження, ширина камери між склом повинна бути мінімум 10 мм. Щодо їх забарвлення, то можна обрати білий, золотистий та будь-який відтінком коричневого (в залежності від забарвлення дверного полотна). З’єднуючи планки між собою, можна утворити певний малюнок, що створить цікавий і неординарний дизайн. Перевагою є те, що вони максимально пропускають світло в середину приміщення та не потребують догляду.

Шпроси, які приклеюються ззовні скла виготовляються з пластику та бувають шириною від 25 мм до 50 мм. Це відмінний варіант для металопластикових вхідних та міжкімнатних конструкцій. Щодо забарвлення таких шпрос, то колір можна підібрати під забарвлення дверей. Проте вони мають недоліки. Зокрема, з іншої сторони буде замітна клейова стрічка, що не добавить привабливого вигляду, навіть якщо такі шпроси прикріпити з двох боків склопакету.

Застосування шпросів для декорації дверей буде відмінним варіантом як для житлових приміщень так і для комерційних будівель. Вони надають естетичний зовнішнього вигляду, красоту та привабливість конструкціям. Окрім того, вони візуально зменшують габаритність дверей та надають їм елегантності. Такі дверні конструкції стануть окрасою інтер’єру приміщення та екстер’єру будинку.

Купити двері зі шпросами  

Якщо ви бажаєте придбати дверні конструкції зі шпросами, то Ви неодмінно маєте завітати в мережу наших салонів “Перфект”.  Наші працівники продемонструють найрізноманітніші варіанти використання дверних шпросів, щоб Ви мали можливість наочно оглянути і вибрати для себе найкращий варіант. Адже для нас важливо, що Ви були задоволені від здійсненної покупки.

Інші види вікон: