0 800 500 593
(безкоштовно по Україні)

Пн–Пт 09:00–18:00


Оф.партнер
  • /
  • Двері з імпостом

Двері з імпостом

Сучасні архітектурні рішення спонукають нас до креативних оформлень дверних конструкцій. Одним із таких  варіантів є використання імпоста. Він надає дверям привабливого вигляду, а також є незамінним елементом для важких і габаритних дверей.

В залежності від розмірів конструкції і технічної необхідності виділяють горизонтальний і вертикальний імпост. Перший варіант завжди використовується, наприклад, для балконних дверей. Якщо внизу є сендвіч панель, то він виконує декоративну функцію. А якщо ж це суцільний склопакет, то розділивши на дві частини, конструкція не буде просідати і деформуватися. Відповідно двері стануть більш міцнішими та надійними. Також такий імпост використовується для високих дверних пройомів. Таким чином ділять на дві частини: нижня – рухома, а верхня – глуха. Таким чином обмежується висота дверної стулки, і як результат - менше навантаження на дверні петлі.

Щодо вертикальних імпостів, то їх використовують переважно коли дверний проріз є доволі широкий. Розділяючи конструкцію на дві частини є можливість зробити одну частину глухою, а іншу – з можливістю відкривання/закривання. Є варіанти дверей в яких саме до імпоста прикріпляється дверна фурнітура.

Замовити двері з імпостом

Якщо дверний проріз є дуже широкий і високий ТМ «Перфект» пропонує своїм клієнтам дверні конструкції з використанням імпоста. Це можуть бути пластикові, дерев’яні, металеві, МДФ двері як вхідні так і міжкімнатні. Наші консультанти нададуть вичерпну інформацію, щоб Ви мали можливість обрати найкращі конструкції!  

Фильтр
Найдено 5 
Подтвердите
Для того, что бы добавить товар в список желаний, Вам нужно