Двері для ванної кімнати

Основна вимога до дверей у ванну кімнату – водяна опірність. Підвищена вологість призводить до розбухання і зміщення матеріалів полотна дверей. Також, двері повинні міцно кріпитися і мати надійні засувки. Ванна кімната – часто відвідуване місце, з проблемою дверей у ванну і запорів на них стикалися багато. Фактор, загальний для всіх міжкімнатних дверей – відповідність естетичного оформлення дизайну по одну і по іншу сторону входу.

Матеріал дверей

Зі зрозумілих причин для ванних не рекомендуються пористі дерев’яні матеріали. Якщо ставити дерев’яні двері, то тільки ретельно просочені і лаковані. Що, втім, тільки сповільнить деградацію під впливом вологи, але не зупинить її. Місця кріплень петель і фурнітури неминуче будуть уразливі через часті силові навантаження. Те ж стосується МДФ та інших матеріалів на основі деревної целюлози. Найбільш практичними є:

1. Двері з ПВХ. Полівінілхлорид ідеально підходить для умов ванної, їм не страшні вода і висока температура. Отвори і з’єднання в цьому матеріалі не розхитуються і не розбовтуються. Двері «PERFECT» для ванної з ПВХ забезпечені спеціальними кріпленнями і фурнітурою, оптимізованої для частого використання.

2. Двері зі скла. Сучасне скло і склокомпозиція дають будь-яку ступінь прозорості, колір або візерунок. Скло може вбудовуватися в алюмінієвий або металопластиковий профіль або кріпитися безпосередньо.

3. Двері з комбінованих матеріалів, покриті ламінатом. Практичне і недороге рішення, готові моделі для ванної розраховані на таке застосування, але ризики перераховані вище, не виключені повністю.

Варіанти виконання

Найбільш популярний – звичайні орні. Актуально як для зовнішніх дверей туалету або ванної, так і для входу в душове відділення. Орні двері повинні забезпечуватися ізоляцією від вологи і протягів знизу, не повинні мати значних зазорів при установці. Цим незручні дерев’яні двері – при їх монтажі якраз потрібно передбачати відстані на розбухання і усадку. Недолік навстіж двері – захаращення простору у відкритому стані.

Така проблема відсутня у розсувних моделей. Полотно від’їжджає при відкритті в сторону, не займаючи площі, але вимагаючи вільного місця або зазору уздовж стіни. Висока ціна такого виробу виправдається щоденним зручністю відвідування ванної і переміщення по квартирі. Існують й інші спорудження, монтовані в стіну, але про це потрібно подбати на стадії планування квартири або при капітальному ремонті.

Найекономічнішим варіантом фурнітури для ванної є ручка з вбудованою поворотною засувкою. Тут важливо купити якісну ручку – недорогі засувки часто клин. Можна поєднати окрему ручку і засувку, вбудованого або накидного типу, але це не найбільш зручний і надійний варіант. Найбільш практичні дорожчі сантехнічні замки. «PERFECT» пропонує якісні і продумані двері з ПВХ та інших матеріалів, з виготовленням на замовлення і доставкою по Україні.

Інші види вікон: