0 800 500 593
(безкоштовно по Україні)

Пн–Пт 09:00–18:00

Промислові ворота

  • Швидкісні ворота

    Шукаючи шляхи підвищення конкурентоспроможності пропонованих товарів і послуг потрібно орієнтуватися не тільки на якість, а й на їх ціну – вона має відповідати ринковій. Важливу роль у її формуванні грає ефективність виробництва і зниження вартості товару за рахунок раціонального використання ресурсів, економії теплової та електричної енергії.

    Дізнатися більше

  • Промислові ворота

    Ворітні системи «Алютех» - популярні конструкції, які монтуються на об’єктах різного призначення. Їх можна побачити на будівлях громадських, промислових і сільськогосподарських, на автомийках і в автосалонах, на СТО і складах, пожежних частинах і інших спорудах.

    Дізнатися більше

Промислові ворота - це вироби, призначені для інтенсивної експлуатації на нових та існуючих промислових об'єктах. Вони відрізняються функціональністю, підвищеною міцністю і надійністю. Як правило, це металеві вироби, обладнані автоматикою. Від побутових конструкцій ворота для промислових будівель відрізняються великими габаритами, наявністю додаткових засобів безпеки і великим числом циклів відкривання і закривання.

Вибираємо промислові ворота

Купити в Україні можна кілька видів воріт для складу, виробничих цехів, СТО та інших промислових об'єктів. Вони бувають:

- секційними з різними типами підйому (наприклад, з вертикальним підйомом, кутовим);

- відкатними, здатними повністю перекрити ширину до 12 м;

- розпашними, які користуються все меншим попитом через необхідність обладнання опорних стовпів.

За бажанням покупця підйомні, розсувні ворота можуть поставлятися з електроприводом. Такі автоматичні вироби зручні у використанні і легкі в керуванні. Практично всі моделі під замовлення можуть укомплектовуватися врізною хвірткою. Задоволення це недешеве, але часто необхідне. Утеплені моделі варто замовляти заздалегідь.

Швидкісні ворота - це особлива конструкція, вживана в місцях, де необхідно забезпечити безперешкодний рух транспорту і мінімізувати втрати тепла крізь отвори. Сфера застосування їх - торгові майданчики, паркінги, лабораторії, автомобільні підприємства і навіть виробництва медичних препаратів та товарів для космонавтики. Вибирають такі конструкції, враховуючи граничну швидкість відкриття, ширину і висоту, зазначені в специфікації вироби.

Де купити хороші промислові ворота

Компанія PERFECT пропонує купити ворота для промислових об'єктів в широкому асортименті, як готові варіанти, так і створені на замовлення. За доступною ціною пропонуються швидкісні вироби німецького виробника Albany Door Systems (лінійки Rapid Roll Clean, Rapid Roll, RapidProtect TM 300 MP). Відносно недорого при збереженні високих експлуатаційних характеристик обходяться промислові ворота «Алютех» серії ProPlus. Можлива доставка по всій території України і професійний монтаж від наших співробітників.

Фильтр
Найдено 5 
Подтвердите
Для того, что бы добавить товар в список желаний, Вам нужно