В'їзні ворота

Вибираємо в’їзні ворота для приватного будинку

Якщо ви задумалися про те, щоб купити в’їзні ворота в Україні, ви обов’язково зіткнетеся з дилемою: розпашний або відкатний тип вибрати. І той, і інший варіанти мають як «плюси», так і «мінуси». А тому перш ніж заплатити за покупку, добре зважте всі аргументи «за» і «проти». Адже від рішення буде залежати і термін експлуатації, і комфортність відкриття-закриття. Щобільше, огородження – це візитна картка вашого будинку, а тому не варто ставитися до питання його установки легковажно.

Вїзні ворота

Особливості в’їзних розпашних воріт

Віддавши перевагу в’їзним розпашним воротам, ви будете зобов’язані забезпечити для них вдостіль простору. Цей вид огорожі відкривається по типу дверей, а тому варто розуміти, що перед в’їздом і за ним необхідна площа для розкривання. Якщо з розмірами двору проблем немає – ви на вірному шляху.

Багато хто вважає, що така огорожа виглядає більш естетично. Саме тому більшість споживачів спочатку планують саме такий різновид у себе біля будинку. Але вирішальним для покупки фактором повинна бути не тільки краса. Особливостями такої конструкції є наявність двох стулок. Якщо ви вирішите додати привід – він обійдеться вам дорожче, оскільки автоматику доведеться монтувати на обидві стулки. Ціна на в’їзні ворота такого типу буде вищою, ніж на автоматику для розсувної огорожі.

Ще один недолік – невисока стійкість до вітрового навантаження. Нарешті, якщо ви живете за містом, будьте готові постійно чистити сніг взимку біля своєї огорожі. Інакше ви її просто не відкриєте.

Переваги в’їзних воріт

Зовсім по-іншому все виглядає з в’їзними відкатними воротами. Вони відмінно протистоять вітровому навантаженню. Не вимагають простору навколо себе. Якщо ви не плануєте часто відкривати стулки, цей тип теж буде більш вдалим, оскільки термін його нерухомої експлуатації значно довший, ніж у попередньому варіанті. При цьому дуже важливо запросити для установки професійного майстра, який з точністю буде дотримуватися рекомендацій і технологій. Від якості монтажу буде залежати довгостроковість служби конструкції.

Також правильним рішенням буде монтаж на нерівну ділянку в’їзних автоматичних воріт розсувного типу. Інший варіант в такому випадку не підійде. Оскільки при розташуванні будинку на гірці, конструкція огорожі може перекоситися, чого ніколи не трапиться з розсувним типом.

До недоліків розсувної огорожі можна віднести два факти. Перший – висока вартість. Цей варіант однозначно дорожче. Другий момент – зовнішній вигляд. Багато споживачів називають таку конструкцію промисловою і сумніваються, чи підійде вона для приватного будинку. Але це вже справа смаку і переваг. Якщо ви цінуєте практичність і розумієте головні плюси розсувної огорожі, стереотипи з приводу промислової зовнішності не стануть перешкодою для вдалої покупки і установки.