Автоматика для секційних воріт

До підбору приводів для своїх воріт необхідно підходити з максимальною відповідальністю. Адже від якості і виду автоматики для секційних воріт залежить безпека, комфорт і зручність використання всієї в’їзної системи.

Що таке привід для секційних воріт

Автоматика для воріт секційного типу являє собою рішення, яке складається з приводу, що працює від електрики, що приєднаний безпосередньо до самих стулок. Стандартно він складається з рейок, редуктора, а також блоку управління.

Сьогодні механізм для воріт такого типу буває двох видів – стельовий і навальний. Стельовий, виходячи з назви, закріплюється під лінією стелі, а також відповідає за класичне відкриття стулок.

Навальний ж тип характеризується наявністю вала і використовується там, де неможлива установка стельового варіанту. В такому випадку привід може бути відкритий не тільки за допомогою пульта дистанційного керування, але і вручну.

Особливості та переваги автоматики для секційних воріт

Збираючись купити привід для секційних воріт, необхідно ознайомитися з його перевагами, серед яких:

  1. Надійність сучасні механізми виготовляються з якісних матеріалів, а тому забезпечують гарантію захисту від обриву, облому і падіння деталей.
  2. Звукоізоляція завдяки більш товстим стінок, забезпечується ізоляція від шуму, запаху і світла.
  3. Легкість в управлінні : можлива як за допомогою пульта, так і вручну, особливо в умовах відсутності електрики.
  4. Довговічність : гарантія від виробника на даний пристрій перевищує 15 років, а також може бути продовжена після заміни деталей.
  5. Стійкість : автоматика продовжує працювати в будь-яких погодних та інших умов без перебою.
  6. Безпека : пристрій безпечен як для маленьких дітей, так і для дорослих, а також не схильний до злому і розкриттю.

Також слід зазначити зручність цієї конструкції, яка не займає багато місця і підійде для установки в маленьких будинках і гаражах. Крім того, ціни на комплектуючі і установку приводів такого типу, наприклад, від виробника Alutech, досить доступні і підійдуть на будь-який бюджет.

На що звернути увагу при покупці гаражного приводу

Перш, ніж купити автоматику для секційних воріт, необхідно зрозуміти, на які деталі звернути увагу.

Так, потрібно врахувати наступне:

  1. Параметри і вага полотна : в залежності від величини полотна і його ваговій категорії, необхідно підбирати потужність механізму.
  2. Частота використання : велика кількість відкриттів за період часу призводить до перегріву, а тому варто звернути увагу на кількість циклів відкриття.
  3. Встановлена ​​механіка : від якості петель і механізмів буде залежати тиша і швидкість ходу воріт.
  4. Тип підйому : кожен виробник має свої параметри підйому, які потрібно враховувати в умовах монтажу в маленькому просторі.

Крім цього, важливим фактом є і додатковий функціонал, це і зручно і підвищує безпеку. До нього відноситься можливість екстреної зупинки закриття воріт, якщо полотно наштовхується на яку-небудь перешкоду.

Ще одним моментом стане наявність або відсутність фотоелементів, що дозволяє перервати закриття / відкриття механізму і повернути його дію назад.

Чому вигідно купити електропривод в магазині Perfect

Наша компанія, представлена ​​в Інтернеті, працює по всій Україні, а значить у нас можна замовити найнадійнішу і довговічну автоматику від вітчизняних і зарубіжних виробників з доставкою.

Ми надаємо виключно якісну продукцію, а також пропонуємо індивідуальні рішення для кожного клієнта.