Ворота для дому

В’їзні ворота

Розпашні ворітні конструкції – це дві окремі стулки, які кріпляться трьома сегментованими петлями до стовпів ворітного отвору. Стулки – це прямокутні рами, зроблені із застосуванням алюмінієвих профілів і вибраного покупцем заповнення. В залежності від модифікації воріт, заповнення може бути вбудованим і знаходитися всередині рами або накладним, закріпленим зовні.

 

Гаражні ворота

Ворота «Алютех» стають все популярнішими – їх часто використовують під час будівництва гаражів, паркінгів, загородних будинків. Все закономірно: такі ворота функціональні, зручні в експлуатації та довговічні (ресурс пружин розрахований на 50 000 підйомів та спусків).

Ворота в’їзні – це перше, що кидається в очі, коли людина під’їжджає до будинку. Сьогодні виробники пропонують великий вибір виробів для приватного, заміського будинку, особливо міцні конструкції для багатоквартирного будинку. Стильні, надійні, довговічні – таку продукцію пропонує компанія Перфект. А крім них купити можна і практичні гаражні ворота.

Різноманітність конструкцій

Металеві ворота (алюмінієві, залізні) можуть відкриватися вручну і з застосуванням автоматики. Це перше, на що слід звернути увагу при виборі виробів. І якщо людина вирішила замовити автоматичну систему до воріт, то їй необхідно бути готовою до додаткових витрат на її обслуговування.

Сучасні в’їзні ворота можуть мати різний дизайн, фактуру і колірне рішення, але все це справа смаку. Головною особливістю, на яку необхідно звертати увагу при покупці виробів, це принцип їх роботи, спосіб відкривання і закривання. розрізняють:

– розпашні моделі – прості, із стулками, але вони потребують наявності певного простору;

– відкатні (розсувні) – дуже зручні в застосуванні, особливо при обмеженій території.

До кожного виду виробів необхідна особлива фурнітура. Її під замовлення доставить продавець разом з конструкцією воріт. Також за бажанням можна придбати комплект з хвірткою.

Гаражні ворота

Якщо на будинок встановлені надійні вхідні двері, в’їзд у двір захищений воротами, то варто також подбати про гаражі. Зручно використовувати автоматичні конструкції, управляти якими можна навіть дистанційно. Такі ворота бувають:

– підйомними секційними;

– підйомними ролетними;

– підйомно-поворотними.

Конструкції займають небагато місця, тому ідеально підходять для невеликих приміщень, не тільки гаражів. Вони надійні, довговічні і безпечні: якщо на шляху трапляється сторонній предмет, то стулки повертаються в початкове положення. При нестабільності електропостачання можливий перехід в ручний режим керування.

Купити ворота в широкому асортименті (готові та на замовлення) можна в компанії Перфект. Доступні ціни, європейська якість і відмінний сервіс порадують вимогливого клієнта. Професійний монтаж є гарантією тривалого терміну служби кожного виробу. А перевірена транспортна компанія здійснить доставку по всій території України для зручності покупців з інших регіонів.