Гаражні ворота

Ворота «Алютех» стають все популярнішими – їх часто використовують під час будівництва гаражів, паркінгів, загородних будинків.

Все закономірно: такі ворота функціональні, зручні в експлуатації та довговічні (ресурс пружин розрахований на 50 000 підйомів та спусків).

Переваги гаражних воріт «Алютех»

  1. Надійність. Ворота повністю герметичні та прекрасно зберігають тепло всередині гаража завдяки ущільненим енергоефективним панелям.
  2. Ергономічність, тобто оптимальне використання простору. Ворота складаються з секцій, які рухомо з’єднані між собою стальними петлями. Вертикальна траєкторія руху полотна економить внутрішній та зовнішній простір гаража, а також розмір отвору.
  3. Європейська якість. Ворота перевірені на відповідність директивам продукційної безпеки Євросоюзу та позначені маркуванням СЕ. Вони цілком безпечні та зручні.
  4. Комфорт та практичність. Гаражні ворота «Алютех» прості у користуванні, функціональні та довговічні.

Керування воротами «Алютех»

Відмінні характеристики виробів компанії «Алютех» – це продуманість, практичність та зручність у користуванні.

Ворота із секціями легко відчиняти і зачиняти вручну – їх вагу компенсує пружинний механізм. Як результат, підняття воріт не потребує докладання сили більше 150 Н (близько 15 кг).

Завдяки електроприводу автоматичними воротами можна керувати дистанційно з авто. Це зручно за поганих погодних умов (дощ, сильний вітер, снігопад) або якщо ви поспішаєте. Натисніть одну кнопку на пульті – і ворота автоматично відчиняться чи зачиняться!

Додатковий захід безпеки: якщо, зачиняючись, ворота натрапляють на перепону, вони зупиняються та повертаються до попереднього положення. За нестабільної подачі електрики ворота легко перевести в ручний режим керування.