Автоматика для розпашних воріт

Ворота в заміському будинку і гаражі – обов’язковий атрибут для підвищення безпеки приміщень та житла в цілому. І допомагає в цьому автоматика для воріт, що забезпечує надійний тип закриття і фіксації, а також спрощує їх використання.

Привід для розпашних воріт і його призначення

Автоматика – спеціальний вбудований механізм, що дозволяє працювати з відкриттям воріт як вручну, так і дистанційно за допомогою спеціального пульта.

Призначення такої конструкції полягає в безпосередній зручністі, що дозволяє взаємодіяти з воротами, не покидаючи салон автомобіля. Крім того, автоматика дозволяє значно спростити процес відкриття, даючи можливість не прикладати для цього фізичних зусиль для зсуву важких стулок.

Також за допомогою такого механізму підвищується безпека території. Так, ворота, які оснащені таким приводом, неможливо буде відкрити за допомогою грубої сили, а значить зменшиться можливість проникнення в будинок або гараж.

Особливості та основні переваги автоматики

Сучасна автоматика володіє такими перевагами:

  1. Легке управління : треба лише кілька разів клацнути, а також відрізняється безперебійним режимом.
  2. Тихий хід : за допомогою якісного приводу конструкція не видає шуму і скрипу, опускається плавно і легко.
  3. Довговічність : продумана конструкція працює довше, менше зношується в процесі експлуатації.
  4. Блокування : після закриття стулок, система фіксує і блокує їх, що дозволяє не навішувати засуви.

Варто також відзначити, що привід для данного типу конструкції буває декількох типів – лінійний і важільний. Лінійний працює за принципом підтягування і відштовхування, а також в разі необхідності легко відкривається ручним методом.

Важільний тип складається з важелів і редуктора, а принцип його роботи більш плавний і злагоджений. Найчастіше цей тип використовується для стулок, розташованих на великій відстані один від одного.

На що звернути увагу під час покупки приводу

Збираючись купити привід для розпашних воріт, необхідно звернути увагу на наступні характеристики під час його:

  1. Вага стулок : важливо врахувати всі їх параметри, включаючи ширину, висоту, тип зашивання профільних труб і багато іншого.
  2. Розміри стовпів : в залежності від цього параметра, можна буде підібрати або лінійний тип, або важільний автоматичний механізм.
  3. Тип відкриття : має значення і те, в який бік вони відкриваються, адже для зовнішніх краще вибрати лінійний механізм, а для внутрішніх – важільний.
  4. Вітрові навантаження : найкраще орієнтуватися на значення близько 50 кг на квадратний метр.
  5. Упори : якщо вони відсутні – краще задуматися про їхню покупку, тому що вони є обов’язковими для майданчиків воріт.
  6. Можливості блоку управління : не зайвим буде звернути увагу і на функції управління, наприклад, на можливість відкриття зони як хвіртки, на наявність захисту від напруги, ізоляцію і багато іншого

І, звичайно ж, важливим фактором буде й вартість виготовлення приводу. Так, не варто вибирати найдешевші в Україні варіанти, адже вони мають низький термін експлуатації і легко виходять з ладу.

Чому купити автоматику вигідніше з Perfect

У нашому інтернет-магазині представлена ​​можливість купити автоматику для розпашних воріт в Україні, яка буде відрізнятися своєю надійністю і високими експлуатаційними властивостями. Ми пропонуємо недорогі і доступні в ціні електроприводи, які мають гарантію безпосередньо від виробника. А також наш бренд гарантує їх якісну і швидку установку.