Панорамні ворота AluTherm

Ворітні конструкції з клеймами AluTherm – це унікальні рішення для тих будівель, де власники чи орендарі піклуються про збереження теплової енергії і підшукують конструкції з граничними показниками теплоізоляції.

Для виготовлення панорамних воріт цієї серії використовують алюмінієві профілі з терморозривом. Це дозволяє поставляти на ринок інтелектуальні системи, що повністю відповідають вимогам найвибагливіших забудовників: вони безвідмовні у роботі (навіть при інтенсивних навантаженнях), добре зберігають тепло, економно витрачають ресурси. Спеціалісти підрахували, що за рівнем теплозбереження конструкції з маркуванням AluTherm перевищують показники аналогічних систем більше, ніж на 40%. А це, в свою чергу – суттєва економія на опаленні і значно менші суми у квитанціях на оплату комунальних послуг.

 

Основні параметри панорамних воріт серійного ряду AluTherm

Характеристика  Значення
Матеріал секцій Алюмінієві профілі з терморозривом
Коефіцієнт опору теплопередачі,
м² °C/Вт*
0,36
Максимальна ширина воріт, мм 7000
Максимальна висота воріт, мм 6000
Ширина склопакету, мм 26
Можливість монтажу вмонтованої фіртки

*Вказані в таблиці показники відносяться до безхвірткових воріт, площа яких складає 25 м² і має подвійне акрилове заповнення.

Кількість вертикальних імпостів у воротах може варіюватися – в залежності від потрібної міцності конструкції та побажань покупця.

Кольорова палітра

Ворота модельного ряду AluTherm фарбують всього у 4 кольори: білий і синій, коричневий і сріблястий.

Варіанти монтажу панорамних воріт серійного ряду AluTherm

Сегментовані ворітні блоки модельного ряду AluTherm – сучасні високотехнологічні конструкції для заповнення отворів різних конфігурацій на будівлях промислового призначення.

Широкоформатні панорамні ворота встановлюються на об’єктах за десятком пропонованих виробниками схем:

  • Типовий монтаж. Це найпоширеніша схема, у якій вал з пружинами закріплюють над самими воротами, а при відкриванні полотно утворює прямий кут.
  • Вертикальна і висока установка. Основним критерієм, що визначає вибір саме цих схем монтажу є висока стеля будівлі.
  • Похилий монтаж. Це оптимальна пропозиція для тих приміщень, де дах має похилу, утворену під кутом, будову.
  • Низький монтаж. Цей тип розроблявся для можливості встановлення воріт у отворах з низькою перемичкою.

В «Описі конструкції і технічних даних для монтажу промислових воріт серії ProPlus» представлена поглиблена інформація про ворота цієї лінії. Хочете знати більше? Загляньте у буклет.

Типи полотен

Ворота лінії AluTherm можуть мати різне, не обов’язково однорідне заповнення. Це дозволяє комбінувати широкоформатні деталі та сандвіч-панелі і поставляти на ринок багату палітру полотен.

АЛП

У такій конфігурації полотно представляє собою набір панорамних елементів. Вони мають однакову будову і абсолютно тотожні за параметрами.

Для заповнення полотен в лінії AluTherm пропонується кілька варіантів. Найчастіше вибір покупців падає на бінарний варіант акрилового скління. Рідше вибирають композитні панелі (оптимальна товщина – 26 мм). При необхідності забезпечити найвищий рівень теплозбереження, виробники пропонують потрійне скління. За товщиною воно сягає 25 мм.

Такий асортимент дозволяє дизайнерам створювати унікальні полотна як за конфігурацією, так і за зовнішнім оформленням.

АЛПС

Ворітні полотна цього типу формуються з деталей двох видів. Нижній сегмент заповнюють сандвіч-панелями. При цьому покупцям пропонується вибрати малюнок заповнення: мікрохвиля або S-хвиля з обробкою woodgrain. Інші сегменти є панорамними. Заповнюють їх склінням товщиною в 25 чи 26 мм. Іноді в якості заповнень використовують звичайні композитні сандвіч-панелі.

Питання компонування сандвіч-панелей із панорамним склінням розробники воріт вирішили оригінальним способом: вони вирахували оптимальну товщину алюмінієвих рам. Вона має бути такою ж, як і товщина панелі – рівно 45 мм. Передбачена й унікальна форма оголовків. Вона потрібна для того, щоб панелі тісно прилягали одна до одної. Всі елементи широкоформатних полотен однакові за шириною та по висоті.

ПО

Ворота типу ПО складаються з деталей двох видів і можуть поєднуватися у різних варіантах. Найчастіше сандвіч-панелями заповнюють тільки верхній та нижній сегменти. Для решти використовують панорамне скління. Його об’єм залежить від бажання замовника підвищити рівень природного освітлення приміщення.

Шаблонними малюнками сандвіч-панелей є мікрохвиля або S-гофр з фактурним малюнком woodgrain.

Товщина акрилового скління, яке використовують для панорамних блоків, може складати 25 або 26 мм. Вибір акрилу не випадковий: це матеріал не тільки надзвичайно міцний, а й дуже прозорий. І з плином часу не втрачає своїх якостей.

Види заповнень для широкоформатних сегментів

Секції панорамних широкоформатних воріт лінії AluTherm заповнюють двома видами матеріалів: композитними панелями зі сплавів алюмінію та вставками зі світлопропускаючого акрилу.

У стандартних полотнах – скління, виконане з подвоєного прозорого акрилу. Такий вибір пояснюється властивостями самого акрилу. Він міцний, добре пропускає світло, витримує інтенсивні механічні навантаження, та не втрачає своїх властивостей під впливом природних чинників.