0 800 500 593
(безкоштовно по Україні)

Пн–Пт 09:00–18:00

Панорамні ворота AluLine

Ця лінія воріт привертає увагу тонкими прямими лініями та елегантною вишуканістю. Сподобається тим покупцям, які прагнуть підкреслити аристократизм споруд у класичному стилі та надати їм сучасного фешенебельного вигляду.

Ворітні блоки серії AluLine пропускають максимально можливу кількість світла, так як виготовляють їх із застосуванням тонких алюмінієвих профілів. Хоча видима частина профілів складає всього 6,5 см, лінії стиків між панелями непомітні. Завдяки цьому складається враження суцільності скління та невагомості воріт.

Основні параметри широкоформатних воріт модельного ряду AluLine:

Характеристика  Значення
Матеріал секцій  Алюмінієві профілі з зменшеною видимою частиною
Коефіцієнт опору теплопередачі,
м² °C/Вт*
0,23
Максимальна ширина воріт, мм 5000 
Максимальна висота воріт, мм 6000 
Товщина склопакету, мм 22 
Можливість встановлення вмонтованих дверцят -

*Наведені в таблиці цифри дійсні для ворітних конструкцій (з хвірткою чи без неї) із бінарним акриловим заповненням площею в 25 м2. 

Кількість вертикальних імпостів у воротах AluLine залежить від побажань покупця та необхідної йому міцності-надійності полотна. Замовник на свій розсуд може збільшити чи зменшити загальне число імпостів, але виробники вказують мінімальну їх кількість: ворітні полотна шириною в 3 метри має розділяти хоча б 1 імпост. Для воріт шириною в 5 метрів їх має бути мінімум 2.

Мал. Ворота серії AluLine з двома імпостами (стандартне розділення на секції)

Мал. Ворота серії AluLine з чотирьма імпостами (збільшена кількість вертикальних імпостів)

Мал. Ворота серії AluLine з одним імпостом (зменшена кількість вертикальних імпостів)

Кольорове різноманіття

Ворота лінії AluLine можуть мати будь-який відтінок, який ви загадаєте. Причому, мова йде не тільки про популярні сьогодні білий, сріблястий, синій, ADS 703 чи коричневий кольори. Відкрийте каталог RAL і виберіть ваш – виробники виконають ваше замовлення!

Варіанти установки широкоформатних воріт лінії Aluline

Сегментовані ворота модельного ряду AluLine від Alutech – унікальні конструкції широкої сфери застосування. З їх допомогою у приміщеннях промислового призначення заповнюють дверні отвори, що мають довільну форму та майже будь-які розміри.

Розмаїття існуючих модифікацій панорамних воріт дозволяє монтувати їх за різними схемами. Для серії AluLine пропонується 10 типів установки:

 • Класичний монтаж. Вал з пружинним механізмом закріплюють прямо над воротами. При підйомі полотна його горизонтальні сегменти формують прямий кут.

Мал. Стандартний монтаж

 • Високий тип монтажу. Як і попередній різновид, використовується при установці воріт у виробничих цехах, складах та залах із високими стелями.
 • Вертикальна установка. Підходить для високих промислових приміщень.

  Мал. Високий монтаж з верхнім розміщенням валу

  Мал. Високий монтаж з нижнім розміщенням валу

  Мал. Вертикальний монтаж з верхнім розміщенням валу

  Мал. Вертикальний монтаж з нижнім розміщенням валу

 • Похила установка. Використовується в тих ситуаціях, коли широкоформатні ворітні конструкції монтуються на приміщеннях із нахиленим (під певним кутом) дахом.  

Мал. Монтаж під кутом

Мал. Низький монтаж під кутом

Мал. Високий монтаж під кутом з верхнім розміщенням валу

Мал. Високий монтаж під кутом з нижнім розміщенням валу

Низький монтаж. Його використовують лише тоді, коли перемичка розташована дуже низько.

Мал. Низький монтаж

Ворітні блоки Aluline мають лише один ВИД заповнення - АЛП

Панорамне ворітне полотно серії AluLine – це комплект тотожних за величинами (по висоті та ширині) широкоформатних панелей. В якості заповнення використовують панелі-склопакети з двійчастим склінням загальною товщиною в 2,2 см. 

За бажанням замовника, композитні панелі дизайнери комбінують із світлопрозорими акриловими деталями. Різноманітне компонування дозволяє розробникам створювати унікальні за конфігурацією і кольором ворітні полотна.

Види заповнень широкоформатних секцій

Панорамні панелі у ворітних блоках серії AluLine заповнюють вставками, зробленими із композитних алюмінієвих матеріалів або світлопрозорого акрилу.

Ворота серійного виробництва комплектують світлопропускаючим акрилом. Незважаючи на міцність матеріалу, скління роблять подвійним - таким чином покращують загальні та термоізоляційні властивості ворітних полотен.

Мал. Панель з подвійним акриловим склінням. Товщина – 22 мм

Якщо для заповнення широкоформатних сегментів використовують композитні матеріали, беруть панелі з фактурною поверхнею stucco. Вони представляють собою два пласти алюмінію сполучені-заповнені між собою шаром полістиролу. Товщина такої панелі складає 22 мм.

Мал. Панель з композитним заповненням. Товщина – 22 мм

Фильтр
Найдено 5 
Подтвердите
Для того, что бы добавить товар в список желаний, Вам нужно