Панорамні ворота

Панорамні ворота AluTherm

Для виготовлення панорамних воріт цієї серії використовують алюмінієві профілі з терморозривом. Це дозволяє поставляти на ринок інтелектуальні системи, що повністю відповідають вимогам найвибагливіших забудовників: вони безвідмовні у роботі (навіть при інтенсивних навантаженнях), добре зберігають тепло, економно витрачають ресурси.

Панорамні ворота AluLine

Ворітні блоки серії AluLine пропускають максимально можливу кількість світла, так як виготовляють їх із застосуванням тонких алюмінієвих профілів. Хоча видима частина профілів складає всього 6,5 см, лінії стиків між панелями непомітні. Завдяки цьому складається враження суцільності скління та невагомості воріт.

Панорамные ворота AluPro

Панорамні ворота серії AluPro – це унікальні конструкції, в яких втілилися мрії не одного покоління покупців. Вони гарнів і зручні в користуванні, міцні і функціональні, мають тривалий термін служби і відповідають новітнім тенденціям у оформленні. Панорамні ворота забезпечують бездоганну звуко- і теплоізоляцію, можуть бути представлені у всяких розмірах та широкій кольоровій палітрі.

Панорамні ворота ідеально підходять для обладнання автосалонів, виставок, СТО, автомийок, всіляких промислових об’єктів. Вони виставляють напоказ інтер’єр приміщення, речі, які знаходяться в них. Такі конструкції можуть служити своєрідною вітриною, привертаючи увагу до товару, бути частиною дизайну, вони забезпечують максимальне проникнення природного світла всередину.

Секційні панорамні ворота та їх особливості

Відкатні, підйомно-поворотні, гаражні конструкції з екструдованих алюмінієвих профілів можуть оформлятися світлопрозорими акриловими вставками, композитними сендвіч-панелями або тільки панорамними панелями цілком.

Вибираючи панорамні ворота, слід звернути увагу на те, щоб товщина панелі відповідала товщині рамки. Оголовки повинні мати форму, яка забезпечує надійне стикування панелей, і захищає від випадкового затискання пальців. Вибір конструкції виробу здійснюється виходячи з особливостей проекту (наприклад, похилий дах, високі стелі, низька перемичка). При нестандартній архітектурі ворота виготовляються під замовлення, для стандартних приміщень підійдуть готові варіанти.

Замовити ворота панорамні можна різних кольорів, причому стандартні відтінки доступні без доплати.

Найпопулярніші серії виробів

Компанія PERFECT пропонує купити з доставкою в Україні різні моделі панорамних воріт. Своїм клієнтам вона рекомендує звернути увагу на наступні серії.

1. AluTherm – це інтелектуальні системи з алюмінієвого профілю з терморозривом. Конструкція економна в споживанні енергії, володіє високими теплозберігаючими властивостями, легко витримує навіть інтенсивну експлуатацію.

2. AluPro – унікальна серія продукції. Панорамні ворота відрізняються сучасним модним оформленням, довговічністю, підвищеною міцністю, функціональністю, зручністю під час користування. Вироби доступні в будь-якому кольорі і розмірі, забезпечують високу тепло- і звукоізоляцію.

3. AluLine – вироби даної серії добре пропускають денне світло, що дозволяє економити на освітленні. Ворота забезпечуються дуже тонкими алюмінієвими профілями з непомітними стиками, що створює враження невагомості і цілісності скління.

Вибрати відповідну модель панорамних воріт допоможуть консультанти компанії PERFECT.