Новинки в інтернет-магазині дверей

Обирайте з широкого переліку нашої продукції

Купуючи або підбираючи собі майбутні міжкімнатні або вхідні двері, слід заздалегідь визначитися з їх ціновою категорією, естетичними і захисними функціями. На сьогодні ринок будівельних матеріалів надає величезний вибір моделей з різних матеріалів, починаючи від практичних металопластикових дверей, дорогими моделями з цільного дерева і закінчуючи полегшеними алюмінієвими.

Вибір металопластикових (ПВХ) дверей

На сьогоднішній день моделі металопластикових дверей користуються великою популярністю. Завдяки їх практичності і універсальному дизайну їх встановлюють як в звичайних будинках в якості балконних секції, так і в продовольчих магазинах або офісах.

Крім цього, на відміну від дерев’яних, МДФ і ДСП моделей, ПВХ-двері є більш надійними, тому що процеси зсихання деревини відбуваються навіть в дорогих і добре оброблених дерев’яних дверях. Особливо ця проблема буде відчутна, якщо ви поставите дерев’яні або подібні до них двері у ванну. У зв’язку з підвищеною вологістю і перепадами температури, двері з часом почнуть поступово деформуватися і просідати. З металопластиковими моделями таких проблем не виникне.

ПВХ-двері дуже прості у догляді. Вам не потрібно буде щороку займатися їх реставрацією в плані поновлення лаку або фарби, досить зрідка протирати їх вологою ганчіркою.

У своїй ціновій політиці ПВХ-двері є відмінним поєднанням ціни і якості. Їх вартість варіюється в межах 5 тис. грн. і безпосередньо залежить від декількох факторів:

  • розмірів полотна;
  • ширини лиштви;
  • якості використовуваної фурнітури;
  • конструкції склопакета.

Опис дерев’яних дверей

Вибираючи собі моделі дерев’яних дверей, слід звертати увагу на репутацію та відгуки про фабрику виробника. Адже, купивши дешеві двері з неякісно або погано обробленої деревини, ви прирікаєте себе на постійні проблеми:

  • поява грибка;
  • відшарування лаку;
  • всихання дверей з подальшою їх деформацією.

Дерев’яні двері дуже вибагливі до вологості, тому їх не рекомендують встановлювати у ванних кімнатах. Однак останнім часом на ринку з’явилися моделі дверей з додатковим покриттям, яке захищає їх від вологи.

Вартість дверей безпосередньо залежить від типу деревини, з якої вони зроблені. Але, не дивлячись на свою специфіку в догляді і вартість, дерев’яні двері є довговічним і солідним придбанням. Адже якісні моделі з дуба або червоного дерева відразу будуть говорити про високий статус свого власника. Однак вартість таких дверей і їх установка не всім по кишені.

У нашому магазині ви можете замовити якісні двері за доступними цінами. У каталозі представлені фото моделей будь-яких типів і форм. Наші салони-магазини розташовані по всій території Україні, в тому числі в Києві.

Міжкімнатні двері для вітальні

Міжкімнатні двері на кухню (кухонні)

Міжкімнатні двері для дитячої

Міжкімнатні двері в комору

Міжкімнатні двері в гардеробну

Міжкімнатні двері для тераси, веранди

Міжкімнатні двері з ДСП

Ламіновані двері (екошпон)

Двері для сауни, бані

Міжкімнатні двері для дачі (дому)

Міжкімнатні двері в передпокій

Знайдіть найближчий салон