Міжкімнатні двері з ДСП

Міжкімнатні ДСП двері, замовити які пропонує PERFECT, вважаються відмінним варіантом при обмеженому бюджеті. Сам по собі деревоподібний матеріал відомий людині давно. Виготовляють його з деревної маси, розмеленої до стружки, спресованої під впливом високої температури. У складі плити є і інші добавки, а також вона просякнута сполучними синтетичними смолами. Для виробництва використовуються відходи промисловості, тому її вартість, а також ціна міжкімнатних дверей з ДСП досить низька.

Міжкімнатні ДСП двері і їх переваги

У Тернополі можна знайти різні моделі дверних конструкцій на будь-який смак і гаманець. Матеріал доступний, але це не всі його переваги. До переваг блоків з нього відносять також наступне:

  • вироби не сильно розбухають від вологи;
  • обшивка не деформується при нерівномірних змінах вологості середовища;
  • біологічна стійкість;
  • відмінні тепло- і звукоізоляційні властивості;
  • мала горючість.

У порівнянні з натуральним деревом готові міжкімнатні двері з ДСП, купити які в Україні пропонується з доставкою, менш міцні і мають більшу вагу. Це, мабуть, і всі їхні недоліки. Ідеальною обробкою для конструкції, судячи з відгуків, є фарбування, тим більше що при зміні інтер’єрів дверний модуль не потрібно буде міняти, достатньо лише нанести шар фарби іншого кольору.

Вибираємо міжкімнатні ДСП двері

Матеріал – це один з найголовніших параметрів, за якими вибираються конструкції. Оформлення – ще одна характеристика, на яку звертають увагу люди, бажаючи купити міжкімнатні двері з ДСП в зборі. В каталозі інтернет-магазину Перфект представлені неповторні моделі в різних стилях (класика, хай-тек, модерн), колірному рішенні і дизайні. Вибрати можна глухі полотна, зі скляними вставками, накладками, тафлями, візерунками.

Виробники (як вітчизняні, так і зарубіжні) випускають внутрішні двері різних конструкцій: одностулкові доречні при ширині отвору в 80-90 см, двостулкові – при його ширині понад 110 см. Існують також різні види системи відкриття: розсувні міжкімнатні ДСП двері і розпашні. При стандартних дверних отворах можна сміливо купувати типові моделі, забрати які пропонується просто з вітрини. При нетипових розмірах вироби виконуються на замовлення.

Перфект – магазин, де ви обов’язково знайдете ідеальні дверні блоки для свого будинку або офісу.