Вхідні дерев’яні двері

Вхідні дерев’яні двері – природня краса, надійність та безпека!

Дерев’яні двері
Дерев’яні двері
Дерев’яні двері

Дерев’яні двері

Вхідні дерев’яні двері – це завжди красиво і стильно. Протягом багатьох століть дерево використовується в інтер’єрі та екстер’єрі будинку та надає йому аристократичності, розкоші та престижності.

Вхідні двері з натурального дерева володіють відмінною тепло- та звукоізоляцією. Адже завжди будинки, які побудовані з дерева, вважаються дуже теплими.

Дерев’яні двері є надійними та міцними. Вони забезпечують захист від злому, є стійкими до температурних коливань, викривлень та деформації

Розміри та конструкція

Типовими розмірами для дерев’яних дверних конструкцій є: ширина – 980 мм та висота – 2080 мм. Але можливе виготовлення і дверей з нестандартними параметрами по індивідуальному замовленні.

Дверна стулка і коробка виготовляються з деревини, що клеїться шарами. Стулка заповнюється панеллю з поліуретанової піни, яка має хороші показники теплоізоляції. Прокладки на її ободі виготовляються з термостійкого матеріалу, що є стійким до зовнішніх чинників. Товщина стулки – 68 мм*135 мм, розмір дверної коробки – 68 мм*80 мм.

Особливості дерев’яних дверей

Для виготовлення дверей використовується деревина Meranti. Вона має необхідну вологість та клеїться шарами спеціальним клеєм.

Проте рекомендується захистити двері від зовнішніх факторів, для кращої і довшої їхньої служби. Їх можна захистити верхнім козирком, ганком, тощо.

Двері можна спроектувати, так що вони відкриватимуться або на ззовні або в усередину – все залежить від Вашого бажання.

Дизайн дверей – скління

Щоб створити красиві двері, можливе встановлення склопакетів. Для них можна обрати скло – вітражне, орнаментне, рефлексійне та протизламне, що надасть дверній конструкції особливого дизайну.

Термоізоляційний склопакет – товщина 24 мм – коефіцієнт теплопроникності – Ug=1,0 W/m2 K.

Окрім того двері можуть мати декоративні вставки, комбінації тонів забарвлення – це все для того щоб Ваші двері були красивими та викликали захоплення у Вас та Ваших гостей.

Версаль
Ікон
Версаль
Класика
Баварія
Фонтан
Флорена
Холанд
Росса
Арон
Карло

Колірна гама

Для фарбування дверей ми використовуємо фарбу фірми Sigma, яка підкреслює натуральну структуру дерева, або криючі (згідно палітри Ral).

Кольори ламінації стандартні

G 3234
E 7234
G 6093
E 7250
G 2707
E9707
Кольори ламінації нестандартні

G 2707
E 3757
G 6036
E 7250
G 0711
E 7021

Переваги сервісу компанії "Вікна PERFECT"

Доставка точно в термін (Just in Time)

Ми доставляємо замовлення у домовлений термін і час з точністю до 30 хвилин. Наша система логістики відпрацьована бездоганно.

Ми на зв'язку щодня з 09:00 до 18:00

Ми доставляємо замовлення у домовлений термін і час з точністю до 30 хвилин. Наша система логістики відпрацьована бездоганно.

Виготовлення від 5 робочих днів

Навіть у сезон більшість комплектуючих ми зберігаємо на складі. Це означає, що ми зможемо виготовити Ваші вікна в найкоротший термін.

Повна гарантія протягом 15 років

На всю продукцію PERFECT розповсюджується повна гарантія 15 років. Після монтажу кожен замовник отримує гарантійний талон захищений голограмою.