Ламіновані двері (екошпон)

Тернопіль переживає справжній бум на міжкімнатні двері з екошпону, купити які пропонує в широкому асортименті інтернет-магазин PERFECT. У них прекрасний зовнішній вигляд, доступна вартість і високі експлуатаційні властивості. Моделі самим кращим чином підійдуть для обробки житлових приміщень, офісів, санвузлів, а також для комерційних структур.

Ламіновані двері

Переваги міжкімнатних дверей з екошпону

Даний матеріал з’явився зовсім недавно, але вже набув широкого поширення. Це багатошаровий, технологічний матеріал, виготовлений шляхом пресування забарвлених деревних волокон і синтетичної сполучної речовини. Міжкімнатні двері, покриті екошпоном, параметри яких відрізняються в залежності від конкретної моделі, зовні нічим не відрізняються від виробів з натурального шпону. Різниця помітна тільки на дотик і то, якщо людина, як то кажуть, в темі. Але такі вироби більш практичні, легкі в догляді, стійкі до стирання і механічних пошкоджень.

Виробник звертає увагу, що покриття складно подряпати, що дуже важливо, якщо в будинку є маленькі дітки або тварини. Також міжкімнатні двері, облицьовані екошпоном, ціна яких в рази нижче, ніж при обробці натуральним матеріалом, стійкі до ультрафіолету (не вигоряють на сонці), не тріскаються, витримують високі температури середовища і підвищену вологість.

При всіх цих перевагах покриття є екологічно чистим, тому абсолютно безпечним, за що і отримує тільки позитивні відгуки.

Ламіновані двері

Пропозиція міжкімнатних дверей, облицьованих екошпоном

Характеристики матеріалу роблять готові міжкімнатні двері, покриті екошпоном, вельми вдалим варіантом. Замовити їх в зборі з доставкою по Україні пропонує наш магазин. Каталог включає в себе самі різні моделі по стилю оформлення, колірному рішенню і декору. Вибрати дійсно є з чого! Крім того, дверні конструкції виготовляються на замовлення, якщо стандартні види не підходять з певних причин. Замовник може вибрати:

  • габарити моделі;
  • форму і площу вставок;
  • декоративні елементи;
  • відтінок;
  • тип відкривання/закриття.

Всі міжкімнатні двері з екошпону в Перфекті комплектуються якісною фурнітурою – дверними петлями, замками/засувками, ручками, витриманою в стилі і гамі полотна. Таким чином, купуючи конструкцію у нас, ви отримуєте прекрасне доповнення до інтер’єру при невеликих фінансових витратах.