Алюмінієві двері

Алюмінієві двері орного, розсувного або портального типу застосовуються в офісних, торгових, громадських та інших будівлях. Являють собою конструкцію з алюмінієвого профілю і ударостійкого скла. Перевага профілю – можливість легкого виготовлення елементів будь-якого розміру. Алюмінієві елементи перегородок швидко монтуються і демонтуються, дозволяючи створювати необхідні зміни. У каталозі «PERFECT» – широкий асортимент алюмінієвих дверей і вікон на замовлення.

Алюмінієві двері

Особливості алюмінієвих профілів «PERFECT»

Компанія представляє ряд універсальних профілів для виготовлення різних вікон, дверей і комбінованих конструкцій. Вони забезпечують простоту і багатоваріантність монтажу, відмінні теплоізоляційні властивості. Зовнішні алюмінієві двері і вікна – надійні і довговічні, а офісні перегородки можна оперативно переробити відповідно до необхідної конфігурацією. Їх властивості:

  • точність і простота технології виробництва дозволяє уникнути помилок і розбіжностей при монтажі;
  • многокамерная теплоізоляція з високим тепловим опором може використовуватися в енергоефективних спорудах;
  • теплові характеристики не поступаються високоякісним дерев’яним і ПВХ аналогам, в деяких використовується наповнювач з поліаміду;
  • системи без терморозриву максимізують тепловий опір, перешкоджаючи прямому зіткненню металевих деталей між собою;
  • оптимізація для створення великих конструкцій, що перевищують розміри аналогів з дерева і інших матеріалів;
  • спеціальний каучуковий ущільнювач забезпечує ефективне відведення конденсату;
  • підтримка європейських стандартів («європаз») забезпечує монтаж фурнітури всіх провідних виробників;
  • профілі нижнього зіткнення оптимізовані для швидкої заміни порогів і для запобігання наскрізного продування.

Алюмінієві двері

Офісні двері і перегородки «PERFECT»

Система профілів і кріплень дозволяє реалізовувати ефектно виглядаючі, міцні і легко перебудовуючі системи перегородок. Двері – одинарні або подвійні, з можливістю розташування вбудованих жалюзі, двостулкові або одностулкові. Фурнітуру також можна підібрати за смаком під європаз.

Одна з ключових характеристик внутрішньоофісних дверей і стін – звукоізоляція. Тут вона реалізована на вищому рівні, забезпечуючи комфортну роботу.

«PERFECT» пропонує не тільки якісні і довговічні рішення, а й різноманітність варіантів забарвлення і дизайну, як для зовнішніх елементів будівлі, так і для офісних. Використовується різний колір металу, прозоре, тоноване і матове скло, величезна кількість варіантів глухого заповнення. Можлива доставка готових і замовних алюмінієвих дверей по Україні.