Двері для сауни, бані

Міжкімнатні двері для лазні, сауни, замовити які пропонує недорого наш інтернет-магазин, товар особливий. Не варто пояснювати, що для парних не підійдуть звичайні моделі дверних конструкцій, тому вартість спеціальних виробів трохи вища. Крім зовнішньої привабливості, вони повинні відповідати певним вимогам і мати специфічні характеристики.

Особливості міжкімнатних дверей для бань і саун

Все в Тернополі розуміють, що міжкімнатні двері в парильню варто вибирати саме з конструкцій, стійких до впливу підвищеної вологості і температури. Такі вимоги не висуваються для звичайних виробів, призначених для житлових і нежитлових приміщень.

Виробники пропонують купити двоє дверей – зовнішні будь-які, оскільки вони не стикаються з особливим мікрокліматом парилки, і внутрішні. Це можуть бути дерев’яні та скляні міжкімнатні двері для лазні та сауни, а також комбіновані моделі. Скло і композит дозволяють створити сучасний дизайн, тоді як дерево створює атмосферу екологічності і традицій.

  • На вході в парну прийнято встановлювати конструкції з глухим полотном, переважно з липової деревини, оскільки вона не нагрівається і не деформується.
  • Важливо, щоб при монтажі ретельно заробили всі щілини, використовували ущільнювач, щоб не допустити протягів і попадання холодного повітря.
  • Міжкімнатні двері для парної, повинні легко і швидко відкриватися.
  • Вироби повинні бути легкими у догляді, добре митися (тут моделі зі скла поза конкуренцією, але вони здатні сильно нагрітися).

Вибираючи дверні конструкції зі скляним полотном, вибирайте моделі з дерев’яною ручкою.

Кращий вибір банних міжкімнатних дверей

Переглядаючи наш каталог, можна загубитися – стільки красивих моделей він в себе включає. Міжкімнатні двері для сауни і лазні, ціна в Україні яких цілком прийнятна, оформляються в різних стилях і кольорових відтінках. Магазин PERFECT пропонує вироби від кращих брендів, відгуки про які тільки позитивні. Це готові моделі і на замовлення (при нестандартних параметрах отвору), різних видів відкривання і закривання, а також блоки універсальні з коробкою, яку легко повернути і встановити на праву або ліву сторону.

Компанія Перфект пропонує купити внутрішні двері з доставкою і професійним монтажем, оскільки неякісне встановлення знижує функціональність конструкції і її термін служби.