Балконні двері

Кожен господар помешкання дбає про те, щоб в приміщені було тепло, затишно та комфортно. Тому якщо квартира чи будинок має балкони чи лоджії варто належну вагу приділити вибору балконних дверей. Сьогодні їх виготовляють різних розмірів, з використанням різних матеріалів та в найрізноманітніших варіантах оформлення та дизайну.

Балконні двері купуються і встановлюються в комплексі з вікнами. Адже саме вони є бар’єром між приміщенням кімнати та самим балконом чи лоджією. Відповідно матеріал, стиль оформлення для них обирають однаковий. Балконні двері можуть виготовлятися різних розмірів, проте є певні технічні обмеження. Так, мінімальна ширина дверних конструкцій не повинна бути меншою 60 см, а висота 190 см.

Балконні двері можуть виготовлятися з двох склопакетів, які розділені горизонтальним штульпом. Завдяки цьому дверні конструкції будуть прозорими та будуть забезпечувати максимальне потрапляння денного світла до помешкання. Проте популярністю користується і варіант дверей, де нижня частина є сендвіч-панеллю. Дана конструкція буде значно дешевшою від першого варіанту.

балконні двері

Особливості конструкції балконних дверей та варіанти оформлення

Балконі двері виготовляють переважно з натурального дерева або з метапластику. Сучасні технології обробки даних матеріалів забезпечують конструкції відмінними технічними характеристиками, зокрема показники теплозбереження та звукоізоляції. Проте тут важливим є і рама дверей. Так для дерев’яних конструкцій є важлива їх ширина. А для металопластикових дверей кількість камер в профілі. Обираючи матеріал, з якого будуть виготовлені двері варто враховувати що вироби з дерева є значно дорожчими ніж аналоги з металопластику.

Обираючи металопластикові двері не варто переживати, що вони не будуть гармоніювати з інтер’єром приміщення. Адже сьогодні таким конструкціям можна надати будь-яке забарвлення, в тому числі і таке, що буде відтворювати тон, текстуру та фактуру деревини. Для оформлення прозорої частини дверей (склопакету) можна вибрати різні варіанти скла, наприклад використати вітражне, сонцезахисне, тоноване тощо. Все залежить від вподобань домочадців та технічної необхідності.

Для балконних дверей можна обрати і різні додаткові опції. Наприклад для високого рівня захисту використовують дверний замок, що дуже актуально для власних будинків та перших поверхів, а також ступеневий нахил, що дозволяє регулювати режим провітрювання тощо. Окрім того ви можете обрати і аксесуари, наприклад москітна сітку на окремих петлях або жалюзі.

балконні двері

Замовити балконні двері

Обираючи балконні двері неодмінно завітайте до салонів «Перфект» у своєму місті. Саме тут представлений найбільший асортимент віконних та дверних конструкцій, з використанням різних варіантів оформлення, забарвлення, матеріалів, аксесуарів тощо. Тут ви зможете придбати балконні двері разом із вікнами, які володітимуть відмінними технічними характеристиками, матимуть привабливий вигляд та, що найголовніше, будуть виготовлені з якісних, імпортних комплектуючих. Наша віконна та дверна продукція відповідає європейським нормам та стандартам, відповідно купуючи у нас ви отримуєте міцні, надійні та довговічні вікна та двері.