Міжкімнатні двері в гостинну кімнату

Вітальня – головна кімната в будинку або квартирі, оскільки служить місцем прийому гостей, а також приміщенням для відпочинку всієї сім’ї. Тому важливо ретельно створювати інтер’єр і підбирати декор. А ще необхідно вдало вибрати міжкімнатні двері у вітальню, каталог яких тільки в нашому інтернет-магазині вражаючий!

Міжкімнатні двері

Різноманітність міжкімнатних дверей в вітальню

Дверний отвір в зал облаштовують з особливою ретельністю. Двері, які використовуються в цьому приміщенні, зобов’язані поєднувати кращі властивості – бути красивими, міцними, надійними, довговічними, легкими у догляді. Виробники пропонують різні види міжкімнатних дверей в зал, замовити які можна прямо зараз.

Головним параметром конструкцій є тип відкриття, який буває таким:

  • розпашні моделі виглядають благородно і вишукано, поєднуються з будь-якими стилями інтер’єру, але віднімають простір і трохи травмонебезпечні;
  • розсувні конструкції дуже стильні і ідеально впишуться в сучасні інтер’єри, економлять простір;
  • складні міжкімнатні двері в зал в Україні вибирають при обмеженому просторі і при бажанні заощадити – їх вартість дуже приваблива.

Варто звернути увагу і на кількість стулок. Найчастіше люди вибирають двостулкові моделі, а не одностулкові. Подвійні (двостулкові) міжкімнатні двері для вітальні виглядають презентабельно, солідно. Але і одинарні вироби можуть бути саме такими, якщо правильно підібрати стиль, дизайн та матеріал.

Міжкімнатні двері

Матеріал для міжкімнатних дверей в зал

У Тернополі можна купити готові міжкімнатні двері в зал або на замовлення, ціна їх залежить від складності виробу, розміру, якості фурнітури і матеріалу. Найкращі відгуки отримує продукція з масиву, який є екологічно чистим матеріалом, а конструкція має відмінні звукоізоляційні властивості. Але ціна її найвища. Відмінні експлуатаційні характеристики має МДФ: він легкий, недорогий, довговічний. Його слабкою стороною є недостатня шумоізоляція.

Міжкімнатні двері для залу з шпону, екошпону менш міцні, але виглядають добре і безпечні для здоров’я, обходяться дешево. Скляне дверне полотно переживає бум своєї популярності. Його переваги: різноманітний дизайн, більше світла, кімната здається величезною. До недоліків варто віднести дорожнечу.

У магазині Перфект можна знайти будь-які вироби і придбати їх з доставкою і професійним монтажем.