Вікна металопластикові

З подорожчанням комунальних послуг, зокрема, на опалення люди всерйоз зайнялися економією. Але з приходом холодів актуальним стає інше питання – як при цьому зберегти в будинку тепло. Якісні вікна допоможуть якнайкраще.

Навіщо потрібні енергозберігаючі вікна?

Давно доведено, що через віконні отвори з приміщення виходить приблизно 30% тепла. Трохи більше або менше – все залежить від самих віконних конструкцій. Запобігти цьому можуть німецькі вікна, які позбавлять від необхідності встановлювати додаткові нагрівачі, чим знижують витрати на опалення. Зробивши мінімальні підрахунки, можна побачити, що їх установка окупиться через рік-другий.

Металопластикові вікна з функцією енергозберігання мають два важливих компонента – спеціальний склопакет і теплий профіль. Склопакет повинен бути товстим, не менше 40 мм, щоб зменшити вплив суворих зовнішніх морозів на домашнє тепло. Додатково скляна панель окривається особливим металевим напиленням, здатним відобразити інфрачервоне випромінювання, чим підвищується теплоізоляція приміщення. Дія покриття полягає в тому, щоб відобразити теплову енергію назад в кімнату і не дати їй вийти назовні взимку, не впустити спеку влітку. Також в системах використовується якісний німецький профіль з ПВХ, а не алюмінію, так як цей матеріал відрізняється більш високими енергозберігаючими властивостями. Переваги теплих віконних конструкцій з Німеччини

Багато людей вибирають енергозберігаючі вікна німецького походження. Дев`ять з десяти користувачів вважають їх найкращими серед кращих. Вони називають найвідоміші марки, які виробляють всі елементи в Європі. Піклуючись про високу якість і довговічності, компанії
використовують добірну сировину, впроваджують жорсткі стандарти для армування, фурнітури, ущільнювачів, монтажних матеріалів. Також вони дають гарантію і проводять навчання своїх співробітників і партнерів, адже дуже важливу роль грає правильність монтажу.

Чим кращі німецькі вікна ПВХ від аналогів – вітчизняних, турецьких, китайських? Товщиною армованого профілю, яку неможливо перевірити в готовому виробі. По суті, це каркас конструкції і якщо він тонше 1,5 мм, то деформації не уникнути. Важлива і товщина склопакета, і навіть вид оформлення. Якщо користувач вибирає кольорові або ламіновані вироби під дерево, то варто знати, що вимоги до них вищі (вони сильніше нагріваються під впливом сонця). Німецька фурнітура славиться тим, що вона буде бездоганно працювати протягом всього терміну експлуатації самих вікон, не втрачаючи ні функціональності, ні привабливості зовнішнього вигляду.

Де знайти кращі теплі вікна?

Компаній, що пропонують в Україні теплі вікна, дуже багато, але постачальника необхідно вибирати надзвичайно ретельно. Варто довіритися тій компанії, яка:

• працює на ринку будматеріалів і рішень для дому не менше трьох років;
• має виставковий зал, де можна оглянути зразки продукції;
• пропонує повну консультацію по виробах – їх конструкції, ефективності, вартості;
• є офіційним партнером виробника, працює з ним безпосередньо;
• виконує установку відповідно до норм і стандартів;
• пропонує середні ціни на ринку.
Звертайтеся в компанію PERFECT, яка відповідає всім цим критеріям.

Знайдіть найближчий салон