Найнижчі ціни на ліманіт та паркетну дошку! Поспішайте замовити – 0 800 500 593

0 800 210 722
(безкоштовно по Україні)

Пн–Сб 09:00–18:00

Багатокамерний німецький ПВХ профіль для металопластикових вікон від ТМ «Перфект»

 • Восьмикамерний віконний ПВХ профіль PERFECT 8 Passive для VIP-будинків

  Найтепліші вікна з максимальними показниками теплоізоляції.  Завдяки високій енергоефективності – це відмінний варіант для заміських будинків та котеджів. В них використовується квадратне армування, що забезпечує жорсткість конструкції та стійкість до деформації. Вікна комплектуються міцною та надійною фурнітурою німецького виробництва Winkhaus activePilot, що забезпечує безпроблемну роботу протягом десятиліть. Вікна виглядають солідно та вишукано завдяки використанню технології безшовної спайки та заокруглених штапиків – ексклюзивний стиль від дизайнерів Lamborghini!  

  Дізнатися більше

 • Шестикамерний віконний ПВХ профіль PERFECT 6 Tytanium для приватних будинків

  Надійні вікна, що відповідають європейським стандартам якості. Вони будуть оптимальним варіантом для квартир та заміських будинків. Семисантиметровий профіль  та багатокамерна система забезпечують високі показники тепло- і звукоізоляції, завдяки цьому у помешканні буде тепло та затишно.  Застосування  квадратного армування надає конструкції міцності та стійкості, навіть у блоках великих розмірів. Широка рама профілю надає можливість використовувати енергозберігаючі склопакети шириною до 36 мм. Окрім того, такі вікна укомплектовуються якісною фурнітурою Winkhaus activPilotщо володіє запасом міцності 25000 відкривань, та протизламною ручкою HoppeSecustik, що гарантує спокійний сон власників та безпроблемне користування протягом десятиліть!

  Дізнатися більше

 • Недорогий чотирикамерний віконний ПВХ профіль PERFECT 4 Excellent

  «Бюджетний» варіант вікон для квартир в багатоповерховому будинку. Для їх виготовлення використовується 4-ри камерний європейський профіль та надійна фурнітура. Вікна характеризуються хорошими показниками тепло-і звукоізоляції. Окрім того, вони екологічні та безпечні для здоров’я, адже під час виробництва вікон використовується технологія GreenLine.  Це відмінний варіант для тих, хто планує заощадити без втрати якості. Завдяки додатковому утепленню підставочної  планки підвіконники та відливи захищені від промерзання та утворення конденсату.

  Дізнатися більше

 • Семикамерний віконний ПВХ профіль PERFECT 88 для приватних будинків

  Найбільш енергоефективні вікна на українському ринку завдяки високим показникам тепло і звукоізоляції. Новітній 7-ми камерний профіль є міцним, екологічним та масивним, що стане ідеальним варіантом для елітних приватних будинків. Для таких вікон є можливість встановити склопакет шириною до 56 мм. Конструкції оснащені якісною німецькою фурнітурою Winkhaus, а також протизламною віконною ручкою Roto Swing. Колір рами, що відтворює тон та фактуру деревини, безшовне спаювання та елегантний дизайн створять неповторні вікна, що стануть окрасою кожного помешкання. 

  Дізнатися більше

Фильтр
Найдено 5 
Подтвердите
Для того, что бы добавить товар в список желаний, Вам нужно