Відбувся розіграш призів з нагоди відкриття супермаркету «Перфект» у місті Тернополі

iPad AIR і багато інших цінних подарунків знайшли своїх господарів. Адже відбувся розіграш призів між покупцями вікон та дверей в супермаркеті «Перфект», що в Тернополі по вулиці Шептицького (будівля Збруч).

Компанія «Перфект» любить радувати своїх клієнтів. Тому організація конкурсів і розіграшів є вже нашою традицією. Мабуть немає людей, які би не захотіли разом із придбаними віками чи дверима отримати корисну техніку чи такий цінний подарунок як iPad AIR. Така приємна акція для наших клієнтів відбулася з нагоди відкриття найбільшого супермаркету вікон та дверей в місті Тернополі. А для того, щоб виграти один із багатьох призів необхідно було протягом днів з 25 березня по 25 травня придбати віконну чи дверну продукцію у новому супермаркеті «Перфект».

І ось 28 травня відбувся довгоочікуваний розіграш цінних подарунків. На дійство завітали клієнти зі своїми сім’ями, які виконали умови акції та очікували отримати головний подарунок – iPad Air 32Gb. Цього разу щасливчиком виявилася жителька міста Тернополя Олеся Царик, яка придбала в супермаркеті вхідні двері. Окрім того власниками стали наші клієнти і таких корисних призів як бутербродниця, кухонна вага, електричний чайник, м’ясорубка, праска, порохотяг, фен, блендер, міксер, кавомолки, тощо.

Для тих хто не виграв причин засмучуватися не було. Адже купивши вікна та двері компанії «Перфект» – це вдала інвестиція у власне помешкання чи офіс. Вся наша продукція відповідає європейських нормам та стандартам, а також володіє високою якістю, міцністю, надійністю та довговічністю.

Відбувся розіграш призів з нагоди відкриття супермаркету «Перфект» у місті Тернополі

You May Also Like

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Shopping Cart

Close

Немає товарів у кошику.

Связаться с нами

[honeypot textfield-101]

Вызов замерщика