Вікна Perfect – найміцніші вікна!

Ніхто не застрахований від грабіжників. Ви можете проживати в мільйонному місті, в квартирі багатоповерхового будинку, або ж в приватному секторі сільської місцевості, але це все не може гарантувати захист вашого помешкання від «відвідин» непроханих гостей. Прикра ситуація сталася на Закарпатті. Група грабіжників здійснила пограбування декількох приватних будинків. Злочинці вдиралися в приміщення через вікна так як це був перший поверх. Дві хати їм вдалося пограбувати, а до третьої не вийшло добратися.

Господар «щасливого» будинку повідомив нам про цей прикрий випадок, що стався на його вулиці. Як виявилося, грабіжники не змогли потрапити до його помешкання завдяки якісним та міцним вікнам Perfect. Саме віконні конструкції нашої компанії вберегли майно господарів та унеможливили потрапляння злочинців в середину будинку. На фотографіях видно, як робилися спроби зняти вікна, або хоча б їх відтиснути, але надійний німецький профіль, який використовується для виготовлення наших вікон їм не піддався.

Цей випадок вкотре підтверджує надійність, якість та міцність наших вікон Perfect. Ми дуже надіємося що кількість випадків пограбування в нашій країні буде спадати, але навіть народна мудрість гласить «Береженого і Бог береже», а тому дбайте про захист власного помешкання та обирайте лише надійні та якісні віконні та дверні конструкції.

Вікна Perfect – найміцніші вікна!

You May Also Like

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Shopping Cart

Close

Немає товарів у кошику.

Связаться с нами

[honeypot textfield-101]

Вызов замерщика

Заказать звонок

Просчитать окна