Оновлення салону PERFECT у Сокалі

Вибір вікон та дверей для дому справа дуже важлива. Але тепер для мешканців Сокалю і приємна! Адже в місті відкрився оновлений салон «Перфект». Тут представлені віконні та дверні конструкції ще в більшому асортименті: різні дизайни, матеріали, варіанти забарвлення, країни-виробники тощо.

 

Оновлена виставка міжкімнатних та вхідних (броньованих) дверей дозволяє наглядно оцінити дверну продукцію і підібрати найкраще оформлення, яке би гармоніювало з інтер’єром приміщення та екстер’єром будівлі. Серед асортименту представлені двері українського та італійського виробництва з якісних матеріалів та надійної фурнітури та замків. Менеджери салону нададуть вичерпну інформацію та поради щодо міжкімнатних та вхідних дверей, щоб ви мали можливість обрати найкращий варіант саме для свого будинку чи квартири.

В салоні «Перфект» представлені і віконні конструкції. Адже сьогодні, як ніколи, актуальне питання енергозбереження. Ми, як виробник віконної продукції, пропонуємо вікна з німецького профілю (виробник концерн Profine), німецькою фурнітурою (WinkHaus та Roto) та віконними ручками (Hoppe Secustik та Roto Swing Secustik). Дані віконні конструкції володіють відмінними технічними характеристиками, зокрема високими показниками тепло і звукоізоляції. Завдяки цим характеристикам в приміщення буде тепло, затишно і комфортно.

Тож очікуємо вас у нашому оновленому салоні «Перфект» у місті Сокалі за адресою вулиця Тартаківська 99 (на території автостанції)!

Оновлення салону PERFECT у Сокалі

You May Also Like

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Shopping Cart

Close

Немає товарів у кошику.

Связаться с нами

[honeypot textfield-101]

Вызов замерщика

Заказать звонок

Просчитать окна