Відкриття нового салону в місті Червоноград!

В ці квітневі сонячні дні відбулося відкриття фірмового салону «Перфект» в Червонограді, що на Львівщині. Це другий салон компанії в цьому місті. На урочистості з нагоди відкриття салону завітали мешканці та гості міста. Тепер усі охочі придбати вікна та двері мають можливість це здійснити у великому і світлому салоні, що на вулиці Стуса, 19.

В новому салоні «Перфект» представлений широкий вибір віконних конструкцій, які виготовлені з дерева та з металопластику. Зразки продукції, які встановлені як макетні вікна, дають можливість оцінити різні профільні системи, види склопакетів, варіанти забарвлення та декору. Також в салоні представлений широкий вибір аксесуарів для вікон: підвіконники, дашки, козирки, антимоскітні сітки, жалюзі тощо.

Окрім того в салоні «Перфект» можна обрати міжкімнатні та вхідні двері. Асортимент дверних конструкцій представлений зразками українського та італійського виробництва, різного дизайну та оформлення. Тому тут ви зможете обрати найкращий варіант дверей, які будуть гармоніювати з інтер’єром вашого приміщення та відповідати всім вашим потребам.

Також в салоні ви можете придбати алюмінієві конструкції з різними варіантами профілю, розсувні системи та ролетні ворота. Наша продукція відповідає всім нормам та стандартам, що засвідчено відповідними свідоцтвами та сертифікатами. Відповідно придбана у нас віконна та дверна продукція буде якісною, надійною та довговічною.

Завітавши в наш салон ви отримаєте багато корисної інформації та поради щодо вікон та дверей від нашого менеджера. За вашим бажанням, він може здійснити безкоштовний розрахунок вартості обраних віконних чи дверних конструкцій. А також допомогти підібрати найоптимальніший варіант дверей чи вікон, які би максимально враховували особливості архітектури приміщення та забезпечували високі показники теплозбереження та звукоізоляції.

Купуючи вікна та двері в новому салоні «Перфект» ви маєте можливість замовити їх безпосередньо у виробника, отримати максимальний сервіс та 15-років безкоштовного гарантійного обслуговування!

Чекаємо на вас з 09:00 до 18:00 за адресою: м. Червоногорад, вулиця Стуса, 19.

 

Відкриття нового салону в місті Червоноград!

You May Also Like

Shopping Cart

Close

Немає товарів у кошику.

Связаться с нами

Вызов замерщика

Заказать звонок

Просчитать окна

Прорахувати вікна

Виклик замірника

Зв'язатись з нами

Замовити дзвінок