0 800 500 593
(безкоштовно по Україні)

Пн–Пт 09:00–18:00

Вручено головний приз – автомобіль DAEWOO MATIZ

У Тернополі 21 липня відбулося вручення ключів від авто DAEWOO MATIZ – головного подарунку Акції від компанії Perfect! Автомобіль був розіграний між клієнтами компанії, які купили вікна Perfect і зареєструвалися на сайті для участі в Розіграші автомобіля.

Розіграш головного подарунку та інших цінних призів (побутова та комп’ютерна техніка)  відбувався 15 липня в супермаркеті Perfect (м. Тернопіль, вул. Живова, 11Б) в присутності клієнтів, гостей та журналістів. Окрім того здійснювалася пряма трансляція заходу на сайті Компанії. І саме в цей день пан Володимир з Пустомитівського району Львівської області став власником головного призу автомобіля DAEWOO MATIZ, що було визначено шляхом жеребкування.

Святкова церемонія передачі автомобіля відбулася 21 липня біля супермаркету Perfect (м. Тернопіль, вул. Живова, 11Б). Окрім ключів переможець отримав весь пакет документів на власність цього транспортного засобу. Для пана Володимира це був хвилюючий момент, сповнений радості і щастя. Тільки зараз, отримавши ключі від автомобіля він повірив в удачу, яка допомогла виграти головний подарунок від компанії Perfect.

Цікаво, що пан Володимир все своє життя був пов'язаний з автомобілями. І навіть зараз, перебуваючи  на пенсії, продовжує  їздити на автомобілі практично кожного дня. Проте в нього не було легкового авто – завжди вантажні машини, що було пов’язано з роботою і домашнім господарством. А тому легкова машина DAEWOO MATIZ стала неймовірно приємним подарунком і несподіванкою.

Компанія Perfect завжди думає про своїх клієнтів і робить все для того, щоб вони були щасливими. А тому незабаром стартує нова акція – купуй вікна та вигравай автомобіль! Тож у всіх клієнтів компанії Perfect є можливість виграти головний приз Акції та цінні подарунки!

Фильтр
Найдено 5 
Подтвердите
Для того, что бы добавить товар в список желаний, Вам нужно