0 800 500 593
(безкоштовно по Україні)

Пн–Пт 09:00–18:00

  • /
  • /
  • Відбувся Розіграш автомобіля Daewoo Matiz та цінних подарунків від Компанії Perfect

Відбувся Розіграш автомобіля Daewoo Matiz та цінних подарунків від Компанії Perfect

15 липня в Тернополі відбувся Розіграш автомобіля Daewoo Matiz та цінних подарунків від Компанії Perfect – одного із лідерів по виготовленню вікон та дверей в Україні.

Протягом року усі, хто замовляв вікна Perfect мали можливість зареєструватися на сайті компанії та взяти участь у розіграші автомобіля незалежно від суми чеку, при умові дотримування правил Акції.

Компанія Perfect завжди старається радувати своїх клієнтів, а тому під час розіграшу автомобіля Daewoo Matiz був святковий концерт від львівської групи «Шоколадка», а відомі ведучі DJ Андрій Махно та ведуча з телеканалу М2 (солістка групи «Шоколадка») Галина організовували різні конкурси серед присутніх на святі.

Під час святкового дійства серед клієнтів та гостей були розіграні подарунки – побутова та комп’ютерна техніка від магазину побутової техніки Largo. Щоб отримати подарунок потрібно було виграти в конкурсі, або знати де знаходиться найбільше вікно в світі, або ж заповнити анкету і кинути в лотерейний барабан з якого шляхом жеребкування визначався переможець.

Розіграш автомобіля Daewoo Matiz та цінних подарунків від Компанії Perfect транслювалося в онлайн та сайту компанії та по каналі ТВ-4, а тому всі хто не мав змоги приїхати в Тернопіль мали можливість слідкувати за Розіграшем вдома.

Головний подарунок автомобіль Daewoo Matiz був розіграний серед учасників, які купили вікна та були зареєстровані на сайті Компанії. Окрім того, серед них шляхом жеребкування були визначені  5 переможців, які отримали цінні подарунки!

Власником автомобіля став клієнт з села Лисиничі (Львівська область) – Володимир Мелех! Ведучі одразу до нього зателефонували та повідомили про те, що він став головним переможцем та виграв автомобіль. Ця подія була дуже хвилююча та радісна, особливо для пана Володимира!

За умовами акції були визначені резервні переможці, оскільки для передачі автомобіля потрібно пред’явити документи, що підтверджують факт здійснення покупки вікон та промо-код.

Фильтр
Найдено 5 
Подтвердите
Для того, что бы добавить товар в список желаний, Вам нужно