0 800 500 593
(безкоштовно по Україні)

Пн–Пт 09:00–18:00


Оф.партнер
  • /
  • /
  • У Чернівцях відкрився новий салон Перфект

У Чернівцях відкрився новий салон Перфект

У самому серці Буковини, в місті Чернівцях відчинив свої двері новий салон вікон та дверей Перфект. Це дуже значима та радісна подія для компанії та водночас приємна для жителів міста. Адже тепер якісні вікна стали ще ближчими, а купувати їх стало ще зручніше.

На святкову подію відкриття салону завітали жителі Чернівців зі своїми сім’ями та гості міста. Під час урочистостей відбувалися різні конкурси для дітей та дорослих, переможці яких нагороджувалися приємними подарунками. Повітряні кульки, аніматори, фуршетні столи та позитивний настрій створювали особливу атмосферу для кожного хто був присутній.

Велика площа салону, який оформлений в корпоративному стилі компанії, дозволяє розташувати велику кількість зразків віконних конструкцій, вхідних та міжкімнатних дверей, підлоги та меблів, а тому їх вибір є кращим та комфортнішим. Тут ви зможете наочно оцінити різні профільні системи, типи склопакетів, варіанти оформлення скла (шпроси, фьюзинг, вітраж тощо), вибрати підвіконня, жалюзі та багато інших корисних та необхідних аксесуарів для віконних отворів.

Відвідавши наш салон Перфект ви матимете можливість поспілкуватися з нашими менеджерами, які нададуть багато корисної інформації щодо вибору вікон та дверей, підкажуть найкращі варіанти, щоб ви реалізувати всі мрії та бажання. Кожен клієнт для нас особливий, а тому ми приділяємо максимум уваги кожному. Тож не гайте часу та заходьте в новий салон Перфект, що розташований за адресою вулиця Небесної Сотні, 23А та купуйте якісні вікна та двері від виробника.

Фильтр
Найдено 5 
Подтвердите
Для того, что бы добавить товар в список желаний, Вам нужно