У місті Теребовля відкрився новий салон Перфект

Відтепер в Теребовліі можна купити якісні вікна та двері

Ця приємна новина зібрала багато гостей на дійство офіційного відкриття салону «Перфект».

Тепер мешканці та гості Теребовлі мають можливість придбати якісні, надійні, красиві вікна та двері для своїх осель, офісів тощо. Великий вибір рам для вікон (деревина, металопластик, алюміній), широка гама кольорів (від однотонних забарвлень до тонів, що відтворюють текстуру та фактуру деревини), склопакетів (однокамерні, двокамерні), підвіконня, відливи та багато інших аксесуарів представлені в нашому новому салоні.

У виставкому залі салону «Перфект» ви зможете наочно оглянути як виглядають вікна та двері, оцінити їх якість, вигляд та дизайн. Окрім того тут є представлені макети вікон в оформлені яких використовувалися різні декоративні елементи: шпроси, фьюзинг тощо, а також різні типи скла: сатинове, матове, сонцезахисне, вітражне енергозберігаюче та інші.

В салонах мережі «Перфект» представлені лише надійні, міцні, довговічні вікна та двері, для виготовлення їх яких використовуються імпортні комплектуючі. Особлива увага приділяється фурнітурі, адже саме від неї залежить правильне функціонування вікон та дверей та ваш комфорт від користування ними.

Завітавши в наш новий салон «Перфект», що розташований в місті Теребовлі вул.Князя Василька 127 (біля заправки ОККО), ви отримаєте професійну консультацію від наших менеджерів. Вони проінформують вас про технічні характеристики тих чи інших вікон та дверей та допоможуть обрати найкращий варіант саме для ваших віконних та дверних отворів, що будуть відповідати вашим вподобанням та радуватимуть своєю функціональністю та красотою.

 

 

У місті Теребовля відкрився новий салон Перфект

You May Also Like

Shopping Cart

Close

Немає товарів у кошику.

Связаться с нами

Вызов замерщика

Заказать звонок

Просчитать окна

Прорахувати вікна

Виклик замірника

Зв'язатись з нами

Замовити дзвінок