Оновлення салону вікон та дверей у Ланівціях

Для того, щоб процес вибору вікон та дверей був зручний та приносив задоволення для наших клієнтів, було здійснено оновлення салону «Перфект» в місті Ланівці, що на Тернопільщині. Тепер відвідувачів нашого салону приємно здивує екстер’єр будівлі та оновлені виставкові зали, де представлений великий асортимент макетів вікон та міжкімнатних та вхідних дверей.

 

Серед представлених моделей вікон є конструкції, які виготовлені з якісного німецького профілю з різною кількістю камер. Це дозволить обрати як економні варіанти конструкцій для квартир так і задовольнити потреби для облаштування Vip будинку. Для рам вікон можна обрати різні варіанти забарвлення: від звичайного однотонного кольору до відтінків, що відтворюють текстуру та тон відомих порід деревини. Окрім того ви матимете можливість наочно оцінити склопакети. Вони можуть бути як однокамерні (два шари скла) так і двохкамерні (три шари скла). Для них можна обрати як звичайне прозоре скло так і загартоване, дзеркальне, тоноване, вітражне тощо. Створити не просто вікно для оформлення віконного отвору, а справжню окрасу будинку допоможе використання декоративних елементів таких як фьюзинг та шпроси. Велику увагу ми приділяємо і фурнітурі та ручкам. Адже саме вони забезпечують правильне функціонування та довговічність конструкцій.

Асортимент вхідних та міжкімнатних дверних конструкцій представлений моделями українського та італійського виробництва. У виставковому залі представлені варіанти з різним дизайном, з різних матеріалів та різними технічними характеристиками. Тут ви зможете обрати ту модель, яка найбільше буде вам до вподоби та задовольнятиме ваші потреби та гармоніюватиме з інтер’єром приміщення та екстер’єром будівлі.

Завітавши в наш оновлений салон в місті Ланівці ви отримаєте корисну та важливу інформацію від нашого менеджера щодо вікон та дверей. Він зможе вам допомогти вибрати відмінній варіант саме для вашого будинку чи квартири з врахуванням особливостей архітектури та ваших потреб. Представлена віконна та дверна продукція є якісно, міцною та надійною. А обравши саме нас ви отримаєте можливість придбати вікна та двері безпосередньо у виробника.

Ми чекаємо на вас у нашому салоні вікон та дверей «Перфект» з 09:00 до 18:00 години, за адресою м. Ланівці, вулиця Грушевського, 11.

 

Оновлення салону вікон та дверей у Ланівціях

You May Also Like

Shopping Cart

Close

Немає товарів у кошику.

Связаться с нами

[honeypot textfield-101]

Вызов замерщика